Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2009 edition elegance usb ve bluetooth yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2009 edition elegance usb ve bluetooth yardım

arkadaşlar merhaba 2009 edition elegance aracım var üzerinde sadece aux girişi ve 6 cd calar var usb girişi yok malum cd olayı artık gectı ve dreksiyonda tlf tusları var ama özellik çalışmıyor usb girişi ve bluetooth için neler yapabilirim bana öneriniz varmı..

Multiedya navigasyon cihazı taktırıp onun üzerinden haberleşebilirsiniz. Tv, video ve sayre ....
    Tam olarak sizin sorunuza cevap olmadı ama alternatif sunuyor...
    Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

sanırım markası xcarlink falandı. cd changer yerine bağlanan bir küçük kutu ile hem usb hem sd kart falan okumayı sağlıyordu. içeride cd var gibi gösteriyordu ama mp3 leri çalıyordu. bu ekonomik çözüm. bluetooth içinse en mantıklısı multimedya cihazı şart oluyor ya da harici araç içi çözümler var. bağımsız çalışan. güneşliğe yerleştirilen. onları deneyebilirsiniz. çok fazla kafa yorulsa illaki çözümler vardır. ama uğraşıp zaman harcamak gerekiyor. illa ki dahili sisteme uydurulan şeyler vardır.
      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nihat2015 View Post
        arkadaşlar merhaba 2009 edition elegance aracım var üzerinde sadece aux girişi ve 6 cd calar var usb girişi yok malum cd olayı artık gectı ve dreksiyonda tlf tusları var ama özellik çalışmıyor usb girişi ve bluetooth için neler yapabilirim bana öneriniz varmı..
        Linkte belirtmiş olduğum ürün uygun bir çözüm . aux a takıyorsun bluetooth oluyor. spotify açıyorum hemen telefondan muazzam bir ses. Ne bozma ne cızırtı. Ben memnunum hocam tavsiye ederim.
        Bluetooth Aux 3.5mm Stereo Araç Kiti GittiGidiyor'da. Ürün özellikleri ve uygun fiyatları ile Bluetooth Aux 3.5mm Stereo Araç Kiti ve benzer ürünler için Oto Teyp Aksesuar kategorimize göz atın. 365072375

Yorum

İşleniyor...
        X