Duyuru

Collapse
No announcement yet.

R700 için Android Auto güncelleme (İstanbul)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• R700 için Android Auto güncelleme (İstanbul)

Merhaba, 2016 Cosmo aracımın Android Auto özelliğini açtırmak istiyorum.

İstanbul'da son zamanlarda yetkili serviste yaptıran oldu mu? Fiyat olarak ne kadar istiyorlar?

Bir de bunu yetkili servis dışında yaptırabilir miyiz ender elektronik tarzı bir yerde?

2016 modellerde oluyor sanırım serviste küçük bir ücret karşılığında açıyorlar.. apkmiror adresinden telefona uyumlu olan android auto indirip usb ile araçta kullanabilirsiniz.. diğer seçenek biraz pahalı corvin android interface arayüzü ile orjinal ekran değişmeden hareket halinde video izleyip telefondaki bütün uygulamaları kullanabilirsiniz.. YouTube'da "Opel İnsignia Corvin Android İnterface (sesli anlatim)" videosunu izleyin
    https://youtu.be/O6aTfQjzZf0j

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44 View Post
      2016 modellerde oluyor sanırım serviste küçük bir ücret karşılığında açıyorlar.. apkmiror adresinden telefona uyumlu olan android auto indirip usb ile araçta kullanabilirsiniz.. diğer seçenek biraz pahalı corvin android interface arayüzü ile orjinal ekran değişmeden hareket halinde video izleyip telefondaki bütün uygulamaları kullanabilirsiniz.. YouTube'da "Opel İnsignia Corvin Android İnterface (sesli anlatim)" videosunu izleyin
      https://youtu.be/O6aTfQjzZf0j
      Teşekkür ederim yanıtınız için. Videodaki çok kapsamlı bir şey, şimdilik ona ihtiyacım yok. Aslında sorum İstanbulda en uygun nerede açtırabilirim? Maltepe Değer 600 lira istedi ve açıkcası çok geldi bu fiyat, altı üstü yazılım yükleyecek.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Alkantra View Post

Teşekkür ederim yanıtınız için. Videodaki çok kapsamlı bir şey, şimdilik ona ihtiyacım yok. Aslında sorum İstanbulda en uygun nerede açtırabilirim? Maltepe Değer 600 lira istedi ve açıkcası çok geldi bu fiyat, altı üstü yazılım yükleyecek.
        Geçen sene 200 tl ye açtıranlar vardı odak ta.. Odak opele bir sorun.. diger bayileride arayın.. 600 bencede çok..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Geçen sene 200 tl ye açtıranlar vardı odak ta.. Odak opele bir sorun.. diger bayileride arayın.. 600 bencede çok..
          Teşekkürler. Bir de şeyi soracağım, torpido gözünde üst tarafı ayırmak için raf düşünülülmüş ve onun oturacağı yerler mevcut, ama rafın kendisi yok. Sizlerin araçlarında da bu şekilde raf yok mu yoksa benimkine bir şey mi olmuş?

Yorum

Teşekkürler. Bir de şeyi soracağım, torpido gözünde üst tarafı ayırmak için raf düşünülülmüş ve onun oturacağı yerler mevcut, ama rafın kendisi yok. Sizlerin araçlarında da bu şekilde raf yok mu yoksa benimkine bir şey mi olmuş?
            Hocam o bende de yok. Koymuyorlar ve bulmaya çalıştım hiç bir yerde bulamadım sadece amazon ingiltere de var o da çoook pahalı.
            Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Hocam o bende de yok. Koymuyorlar ve bulmaya çalıştım hiç bir yerde bulamadım sadece amazon ingiltere de var o da çoook pahalı.
              https://www.opel-accessories.com/ope...Fc!-1406570730

​​​Şu sitede var ama vergi kargo vs. siz fiyatmış. Toplam 100 lirayı bulur sanırım. Servislere sordunuz mu?

Yorum

Aracı yazın sattım.. Benim araçta vardı..

Yorum

Aracı yazın sattım.. Benim araçta vardı..
                  Fabrika çıkışlı mı geldi sonradan mı aldınız?

Yorum

Fabrika çıkışlı mı geldi sonradan mı aldınız?
                    fabrika çıkışlı vardı.. torpido ya led aydınlatma takınca çekmiştim fotoyu..
                    Ekli Dosyalar

Yorum

fabrika çıkışlı vardı.. torpido ya led aydınlatma takınca çekmiştim fotoyu..
                      Değişik yahu, demek ki makyajla birlikte kaldırmışlar. İşin ilginci hiç bir yerde de bulunmuyor.

Yorum

Makyajdan önce kaldırdılar diye biliyorum, yanlış değilsem Kamil abinin arabada yoktu servisten alıp taktırmıştı. Başkasıyla da karıştırıyor olabilirim. O zamanlar 70 TL gibi bir rakamdı.
                        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                          Makyajdan önce kaldırdılar diye biliyorum, yanlış değilsem Kamil abinin arabada yoktu servisten alıp taktırmıştı. Başkasıyla da karıştırıyor olabilirim. O zamanlar 70 TL gibi bir rakamdı.
                          Şimdi o 100 lirayı geçmiştir, plastik bir raf için de o para verilmez

Yorum

Çıkmacılardan ucuza kapatılabilir diyeceğim ama onlarında sağı solu belli olmuyor, serviste sıfırı 200tl olan turnpush'a 400tl fiyat çekmişti birisi
                            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
                              Çıkmacılardan ucuza kapatılabilir diyeceğim ama onlarında sağı solu belli olmuyor, serviste sıfırı 200tl olan turnpush'a 400tl fiyat çekmişti birisi
                              Ne tutturursa artık Başlıktaki ilk sorumun cevabını biliyor musunuz?

Yorum

İşleniyor...
                              X