Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2016 1.6 CDTI E.Elegance Led İp Denemesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 2016 1.6 CDTI E.Elegance Led İp Denemesi

Arkadaşlar merhaba;
    Burada görmüş olduğum bir mesajdan sonra ip led denemeye karar verdim.
    Sadelikten yana olduğum için tek hat çektim ve ikinci bir deneme için beyaz led siparişi de verdim.
    Giriş - Çıkış Videosu ve Araç içi görüntüyü ekliyorum.
    Görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=rG99vvVOwhw
    You do not have permission to view this gallery.
    This gallery has 2 photos.

Güzel olmuş. Işık şiddeti de ayarlanabiliyorsa bence hoş.

Link mevcut mu?
    1. 2000 Volkswagen Passat 1.8T Comfortline, Manuel, Deniz Mavisi; 259.400km ----> Satıldı
    2. 2012 Renault Fluence 1.5 dCi Business, Manuel, Gri; 81.500km ----> Satıldı
    3. 2011 Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance, Otomatik, Beyaz, 88.500km ----> Satıldı
    4. 2017 Volkswagen Polo 1.4 TDI Comfortline, DSG, Beyaz 46.000km ---->; Satıldı
    5. 2013 Kia Ceed 1.6 CRDI Premium, Otomatik, Siyah, 98000km ---->; Satıldı
    6. 2016 Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo+Stil, Otomatik, Siyah

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oguzhanc64 View Post
      Güzel olmuş. Işık şiddeti de ayarlanabiliyorsa bence hoş.

Link mevcut mu?
      Işık şiddeti sabit ancak görüntüler yüklenirken kalite epey düştüğü için görüntüler mat kalmış

Yorum

aşağıdaki linkten net görüntüye ulaşabilirsiniz.

Yorum

Elinize sağlık güzel bir uygulama olmuş. Renk olarak konsol renklerine yakın bir ton olsa daha hoş olabilirmiş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
            Elinize sağlık güzel bir uygulama olmuş. Renk olarak konsol renklerine yakın bir ton olsa daha hoş olabilirmiş.
            Bende o kanıdayım.Elimde kırmızı vardı o an deneme maksatlı montajladım.Beyaz led siparişi geçtim, gelir gelmez onu da deneyeceğim

Yorum

Bence de gayet iyi olmuş.Oğuzhanın dediği gibi ışık şiddeti ayarlanabilse daha iyi olurmuş ama ufak dokunuşlarla sanki hoş bi ambiyans olacakmış gibi.Ben de beyaz sipariş etmiştim çinden yolda henüz gelmedi.uygulama yaptığımda atarım foto.

Yorum

İnsignia şerit ambiance yakışmıyor toFas araci gibi olmuş
                [IMG width=500]http://i90.photobucket.com/albums/k276/deathroww_06/uye_imza/DBF5ED50-30E0-4F9F-B916-121DD52EB61C.jpg[/img]

Mondeo 2.0 240 hp selectiv

Yorum

Üzgünüm ama hunters nickli arkadaşa katılıyorum, bence de çok kötü olmuş. O ledleri bir şekilde gizleyebilirseniz daha güzel olur bence....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ikrkmz View Post

Işık şiddeti sabit ancak görüntüler yüklenirken kalite epey düştüğü için görüntüler mat kalmış
                    Merhaba,

Işık şiddeti ayarı için elektriği çakmaklık dan almanız gerekiyor ( çakmaklık da 2 adet enerji var birisi çakmaklığı çalıştıran diğeri ise çakmaklık etrafındaki ışığı yakan , siz ışığı yakan kablodan alırsanız ışık şiddetini de ayarlamış olursunuz ve sadece gece yanar )

Yorum

Orjinal yazı sahibi: posett View Post

Merhaba,

Işık şiddeti ayarı için elektriği çakmaklık dan almanız gerekiyor ( çakmaklık da 2 adet enerji var birisi çakmaklığı çalıştıran diğeri ise çakmaklık etrafındaki ışığı yakan , siz ışığı yakan kablodan alırsanız ışık şiddetini de ayarlamış olursunuz ve sadece gece yanar )
                      Merhaba ;
                      Ön aksam ile ilgili el işçiliğime pek güvenmediğim için ben kolaya kaçıp elektriği far anahtarından aldım.Ancak dediğim gibi gece ışık çok net ve parlak upload sırasında kalite düştüğü için net görüntülenmiyor.

ufuk
                      Eleştirin için teşekkür ederim. Ancak atladığımız bir yer var zannediyorum.Çekmiş olduğum hat tamamen neon ip led. Daha fazla sakladığımda o çizgiyi elde etmem imkansız zaten belirli seviye de ışık saçıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ikrkmz View Post
                        ufuk
                        Eleştirin için teşekkür ederim. Ancak atladığımız bir yer var zannediyorum.Çekmiş olduğum hat tamamen neon ip led. Daha fazla sakladığımda o çizgiyi elde etmem imkansız zaten belirli seviye de ışık saçıyor.
                        Doğrudur hocam. Ben sonradan çekilen led'le güzel bir görüntü yakalanabileceğini pek düşünmediğim için böyle bir tavsiyede bulundum, gizli aydınlatma ile daha hoş bir ambiyans elde edilebilir.

Yorum

Vites altına kırmızı led yapmıştım daha öncelerde. Arkadaşın dediği gibi çakmaklık soketinin aydınlatmasından aldım gücünü. Far anahatarından daha basit bir işlem bence.

Yorum

Elinize sağlık, ben fotoların yanıltıcı olacağını düşündüğüm için arada kaldım ama Siz beğendiyseniz güle güle kullanın

Yorum

İşleniyor...
                            X