Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Navigasyon ariyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Navigasyon ariyorum

1.6 t 180 bg 27500km de yeni aracimi aldim. Navigasyon ariyorum. K.rengi olursa iyi olur

Öncelikle kendinizi tanışma bölümünde tanıtırsanız daha iyi olur. Ayrıca bu siteyi malum alış veriş sitesiyle karıştırdınız herhalde
    2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Malum siteden aracınızın modeline uygun, android işletim sistemli olanlara bakabilirsiniz. 1 yıldır kullanıyorum. memnunum...
      Kısmetmiş 2010 Insignia ST 1.6 T

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hikmet View Post
        Malum siteden aracınızın modeline uygun, android işletim sistemli olanlara bakabilirsiniz. 1 yıldır kullanıyorum. memnunum...
        Fiyat ve marka modeli öğrenebilir miyiz ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gogo58 View Post

Fiyat ve marka modeli öğrenebilir miyiz ?
          Benim Cihaz Navimex marka aşağıdaki linkten bir sürü ürün var görebilirsiniz. Ben araç kayıt kamerası dahil 1.350 TL ye yaptırmıştım,

https://www.sahibinden.com/otomotiv-...droid+insignia
          Kısmetmiş 2010 Insignia ST 1.6 T

Yorum

Teşekkür ederim.

Yorum

......................... delete
              Son düzenleme: selcuktuncer; 16.06.2017, 09:21.
              1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
              Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Linkteki insignia 6.0.1 arac bana ait.
                Cumartesi taktirdim. Taktirdigimda radyoda sorun yoktu ama su an radyo cekmiyor. Simdilik cok onemsemiyorum ama ileride yolum duserse baktiracagim.

Onun haricinde simdilik memnunum.

Yorum

İşleniyor...
                X