Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Araç Kilitleme sesi..

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Araç Kilitleme sesi..

Merhaba arkadaşlar hani bu normal alarmlardaki gibi aracı kilitleyince yada açınca dörtlü flaşör ile çıkan dıt dıt sesini istiyorum..Sonradan takılan navigasyon un arac bilgileri menusunde bu var..

Light
    Light and speaker
    Speaker
    turn off

Şeklinde seçenekler çıkıyor ama değiştiremiyorum sadece light yazan seçili.Aynı menü den diğer özellikleri açıp kapatıp yada sürelerini değiştirebiliyorum..Bunu başka şekilde açmamın bir yolu varmı acaba ?Birde opel corsa d lerde km sıfırlama dügmesine 3 kez kısa 4. de uzun basarsanız akü voltajı,depoda kalan yakıt,dijital devir bilgileri vs görülebiliyor insigniada böyle birşey varmı acaba ?Akü voltajını takip etmek istiyorum start-stop açısından...

Bahsetmiş olduğunuz "akü voltajı,depoda kalan yakıt,dijital devir bilgileri vs" bilgileri OPCOM cigazı ile açılabiliyor yurt dışından OPCOM cihazı sipariişi verdim geldiğinde bu konu ile ilgili Video yayınlacağım ayrıca bahsetmiş olduğunuz Kilitleme ile korna sesi var mı OPCOM ile bağlayınca inceleyeceğim

Yorum

Merhaba, yurt dışından sipariş ettiğiniz op com cihazı elinize ulaştı mı? Kullanabildiniz mi? Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sakirdonmez View Post
        Bahsetmiş olduğunuz "akü voltajı,depoda kalan yakıt,dijital devir bilgileri vs" bilgileri OPCOM cigazı ile açılabiliyor yurt dışından OPCOM cihazı sipariişi verdim geldiğinde bu konu ile ilgili Video yayınlacağım ayrıca bahsetmiş olduğunuz Kilitleme ile korna sesi var mı OPCOM ile bağlayınca inceleyeceğim
        Ben de merak ettim hakikaten cihaz geldi mi?
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen View Post

Ben de merak ettim hakikaten cihaz geldi mi?
          Cihaz geldi ancak arızalı çıktığı için iade etmek zorunda kaldım

Yorum

İşleniyor...
          X