Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SİNYALLİ YAN AYNACILAR +1...MADE IN OPEL ODAK :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: SİNYALLİ YAN AYNACILAR +1...MADE IN OPEL ODAK

burdurdan sanlı özat arkadaşım 0246 2239716 nolu teli ara
    2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

fiyat nedir ögrene bilirmiyiz hazır aynada kırılmısken
      Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hsynbz
        Opel Odak'da montaj dahil 350 TL..Şiddetle tavsiye ederim
        Selamlar
        Montoya Murat
        1.6 BEYAZ TURBO COSMO --- NAV+SUNROOF --- 34 UC 2800 --- UÇ INSIGNIA UÇ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Montoya
          Selamlar
          Montoya Murat
          benim istanbula gelme durumum yok hatay dayım yollasanız ne olur özelden msg atasnız daolur.
          Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

cumartesi ısparta mutsan servisine aynaları götürdüm malesef yapmadılar. bende aynaları dışarıda söktürüp tarık beye gönderdim sağolsun çok ilgilendi salı inşallah aynalar elimde olur bende sinyalliler zinzirine katılmış olacağım.
            2010 gri cosmo 180 hp + lpg

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Montoya
              Selamlar
              Montoya Murat
              benim istanbula gelme durumum yok hatay dayım yollasanız ne olur özelden msg atasnız daolur.
              Bu konuda ben değil ama Opel Odak'ı ararsanız Tarık bey yardımcı olabilir sanırım.

Selamlar
              1.6 BEYAZ TURBO COSMO --- NAV+SUNROOF --- 34 UC 2800 --- UÇ INSIGNIA UÇ

Yorum

bu aynaların alt kısmında yerleri aydınlatma varmı

http://www.odakgarage.com/index.php?...&product_id=67
                Dark TranQuillity.

31 P 4100 2011 İnsignia.

Yorum

bu aynaların alt kısmında yerleri aydınlatma varmı

http://www.odakgarage.com/index.php?...&product_id=67
                  Normalde yok Bunu odak kendisi yapıyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

HAYIRLI OLSUN ÇOK GÜZEL OLMUŞ YAKIŞMIŞ.

Yorum

Merhaba arkadaslar bende insignia team clubune yeni katildim su an iphone telefondan yaziyorum harf hatalarindan dolayi ozur diliyorum 6 ay once 2010 insigna cosmo cdti aldim bir iki sorunla karsilastim bunlari sizlerle paylasmak istiyorum gerci ilk denemede hakan beyin sahsi mesaj kutusuna attigim sorun yazisina sagolsun yanit aldim fakat genel forum bolumunde herkezle paylasmamgerektigini soyledi 1- sorunum arac yuksek hizda direksiyon cok hafifliyor arac yol tutusu guven hissini azaltiyor arabanin kontrolu sizden cikacakmis gibi duyguya kapiliyorsunuz (arac lastikleri 18 inc spor surus modu bulunmuyor) 2 aracima yan ayna taktirmak istiyorum servisler baya yuksek rakamlar soyluyorlar bununla ilgili insigna team uyelerine ozel kampanya uygulayan servisler varmi birde arabanin sehir ici ortama yakiti genelde ne bendeki ortolama 9.8 lt /100 km simdiden cok tesekkurler ediyorum selamlar saygilar

Yorum

1. sorun için birşey söyleyemeyeceğim fakat 2. soru için şöyle birşey söyleyebilirim. sinyalli ve alta beyaz led ışıklı olan dikiz aynaları için haftaiçi bir bir opel bayisinden 500 tl rakam aldım. bana fazla geldiği için şimdilik kalsın dedim... yakıt konusunda da ben 2.0 cdti 130bg araç aldım almadan önce 8.5 lt / 100 km gibi rakamlar gördüm fakat şuan 3200 km deyim ve 9.7lt den aşağı düşüremedim. 5000 km ye kadar beklicem sonrada servise görüneyim diyorum...
                        2010 BMW 320d Lci

KUL BELÂ GÖRMEZ HAK YAZMADIKÇA , HAK BELÂ YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: izzetmemis
                          1. sorun için birşey söyleyemeyeceğim fakat 2. soru için şöyle birşey söyleyebilirim. sinyalli ve alta beyaz led ışıklı olan dikiz aynaları için haftaiçi bir bir opel bayisinden 500 tl rakam aldım. bana fazla geldiği için şimdilik kalsın dedim... yakıt konusunda da ben 2.0 cdti 130bg araç aldım almadan önce 8.5 lt / 100 km gibi rakamlar gördüm fakat şuan 3200 km deyim ve 9.7lt den aşağı düşüremedim. 5000 km ye kadar beklicem sonrada servise görüneyim diyorum...
                          Ortalama tüketimi sıfırlamayı deneyin birde.Hala daha böyle gösteriyorsa tüketimi ya siz çok basıyorsunuz ya da sorun var..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Birebir
                            Merhaba arkadaslar bende insignia team clubune yeni katildim su an iphone telefondan yaziyorum harf hatalarindan dolayi ozur diliyorum 6 ay once 2010 insigna cosmo cdti aldim bir iki sorunla karsilastim bunlari sizlerle paylasmak istiyorum gerci ilk denemede hakan beyin sahsi mesaj kutusuna attigim sorun yazisina sagolsun yanit aldim fakat genel forum bolumunde herkezle paylasmamgerektigini soyledi 1- sorunum arac yuksek hizda direksiyon cok hafifliyor arac yol tutusu guven hissini azaltiyor arabanin kontrolu sizden cikacakmis gibi duyguya kapiliyorsunuz (arac lastikleri 18 inc spor surus modu bulunmuyor) 2 aracima yan ayna taktirmak istiyorum servisler baya yuksek rakamlar soyluyorlar bununla ilgili insigna team uyelerine ozel kampanya uygulayan servisler varmi birde arabanin sehir ici ortama yakiti genelde ne bendeki ortolama 9.8 lt /100 km simdiden cok tesekkurler ediyorum selamlar saygilar
                            Sn. Birebir lütfen önce kendinizi tanitirsaniz daha sonra istediğiniz sorulara cevap almanız kolaylasacaktir

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

İşleniyor...
                            X