Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cyclone 3g internet bağlantısı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Cyclone 3g internet bağlantısı

Arkadaşlar bir sorum olacaktı.Fixx nickli beyfendinin Sonradan DVD-GPS sistemleri hakkında detaylı bilgi ve paylaşım adlı konusunu inceledimde orada cyclonenin içine WinCE 6.0 yüklenebileceği yazıyor.Peki bu işletim sistemiyle bir 3g modem ile internete bağlanabilirmiyiz.Eğer böyle bir şey mümkün ise hemen yarın cyclone taktırmayı düşünüyorumda.Cevap yazacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Ynt: Cyclone 3g internet bağlantısı

Mevcut Sistemlede bu işlem yapılabiliyor ama cyclone tarafından bu özellik kapatılıyor ama özel olarak açtırabiliriz

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Peki bunu deneyen birini biliyormusunuz Fatih bey.Yani kesin olarak olabiliyormu?

Yorum

İstanbulda iseniz size yardımcı olmaya çalışırım

Yorum

Denemedim, ancak biliyorum, kesin olarak oluyor. Ancak 3G modem konusunda biraz seçici tabi, her 3G modem olmaz, ya da olması için biraz uğraşmanız/araştırmanız gerekir. Ayrıca direk taktığınız gibi de olmuyor, sistem içinde 1-2 işlem yapmanız gerekiyor.
          '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
          '15 BMW 118i LCI

Yorum

evet istanbuldayım fatih bey.Önce üretici firma ile temasa gececem daha sonra buradanda size ulaşabilirsem sevinirim.

Yorum

Sizin adınızada yarın Cyclone firmasını arayacağım bende soracağım bilginize.

Üretici firmada bu soruları soracağınız kişiye sizi yönlendirebilirim Pm den telefonunuzu gönderirseniz yarın sizi arayıp yetkili kişi ismini veririm ?

Yorum

En kolay wifi den yapılır Windows Mobile wifi özelliği sayesinde araç içine eğer Iphone/Android bir telefon kullanıyorsanız Ap moduna çekersiniz ve olur diye düşünüyorum ama net cevabı yar Cyclone firmasından alarız.

Yorum

Bu forum işlerinden pek anlamam pm falan ama cep numaram 0543 641 85 13.Bu arada ilginiz için teşekkürler.

Yorum

Arkadaşlar bu konuyla ilgili bir gelişme varmı
                    Astra J 1.6t 180 hp Cosmo Active select+Flexiride 18" Jant+Cyclone Navi geri görüş kamerası+Arka 2 Lcd Ekran Renk:Siyah Model:2011+Kenwood ses sistemi

Yorum

Bende Navimaster var arkadaşlar USB den internete çıkabiliyormuş ancak hiç denemedim. Ama sadece Huawei modem kullanılabiliyormuş. Wifi desteklese ve iphone dan wifi ile bağlanabilse çok güzel olurdu. Bu arada Kamil Abi, IGO primo olmadı çalıştıramadım. sd kart a attım yüklediğim dosyaları tabiki zip ten çıkarttım hepsini daha sonra exe yi gösterdim ancak kuramadı. Navimaster da bulunan don't panic çok yavaş bence
                      2010 VW Jetta 1.4 TSI DSG Comfortline.
                      2012 Insignia 1.4T Teknik Gri +18" Jant + Sunroof+Navimaster Multimedia (Satıldı)

Yorum

cyclone da çok iyi çalışıyor, ben windows ce arayüzden klasörü kopyaladım sonra exe yi gösterdim atlas ve igo primoyu kullanabiliyorum her ikisininde son haritalarını güncelledim.
                        Astra J 1.6t 180 hp Cosmo Active select+Flexiride 18" Jant+Cyclone Navi geri görüş kamerası+Arka 2 Lcd Ekran Renk:Siyah Model:2011+Kenwood ses sistemi

Yorum

Wi-fi ile olur, ancak tabi onda da uyumlu Wi-fi çipine sahip USB adaptörler kullanmanız gerekir. Ralink'in ürünleri için sürücü bulunuyor genelde. Ben asıl bir süredir, Bluetooth ile yapmaya çalışıyorum internet paylaştırma işini, ancak bu ürünlerdeki BT sadece ürünün BT telefon yazılımı ile kullanılmak üzere hazırlanmış, başarıya ulaşamadım. USB BT adaptörü tanıyor ve biraz uğraşılırsa kullanılabilir ancak ayrıca USB adaptör taktıktan sonra Wi-fi ile devam etmek daha mantıklı/kolay.
                          '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
                          '15 BMW 118i LCI

Yorum

Windows ce 6.0 icin driverlari olan usb modem bulmamiz lazim turkcell vodafone avea modem cihazlarinin driverlari yok diye biliyorum

Yorum

İşleniyor...
                            X