Duyuru

Collapse
No announcement yet.

standart hoparlör

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• standart hoparlör

arkadaşlar bizim araçların üzerindeki hoparlörler kaç watt bilen varmı kesin olarak bi 20 watt diyen var bi 120 watt diyen kesin bir bilgi nerden buluruz???? biizm forumda 20 watt diye geçiyor ama hiçbir hoparlör 100 wattın altında değil
    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Ynt: standart hoparlör

abi hoparlörler tabiki 100watt'ın altındadır, 120 vs. olarak belirtilen toplam değerdir. ben Vectra C'ninkini söktüğümde yalan söylemeyim ama 13watt'dı yanlış hatırlamıyorsam. Insignia'nında olsa olsa 20 olur tahminimce
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
      arkadaşlar bizim araçların üzerindeki hoparlörler kaç watt bilen varmı kesin olarak bi 20 watt diyen var bi 120 watt diyen kesin bir bilgi nerden buluruz???? biizm forumda 20 watt diye geçiyor ama hiçbir hoparlör 100 wattın altında değil
      Bilal kardeşim 120 W toplam çıkış gücüdür arac genel ses şiddeti

Yorum

20 w 4 om yazıyordu benimkinde
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

ya ne biliyim baktım bütün marka hoparlörler 120 W 180W 16 cm lik)))) dedim kesin bizimki yanlış bilgi ))) neyse öğrenmiş olduk:P

ama o kdr kalitesiz bir ses sistemi varki artık iyice batmaya başladı yeni haftada bütün hoparlörleri değiştiriyorum))
          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

valla sadece hoparlör değiiştirmekle olmuyor benden söylemesi en kaliteli hoparlör olsa bile ben birtanesini denemek için değiştirdim bukadarmı kötü olur bi ses bu işte bişey var o kolonlar type göre uyarlanmış bence
            Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
            [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Her kapıya kompenant ve bunları beslemek içinde anfi şart.O zaman kaliteli ses alınır..

Yorum

Tesisatı destekleyecem birde anfi alırsan işlem tamam olur

Yorum

Mehmet abi sadece arka kapıyı değiştirdi, ses şuan standart sistemlere göre gayet iyi durumda bence. belki bass biraz eksik olabilir. ama arabada flyaudio'da var, oda bir etken, sadece fly bile sesi çok değiştiriyor, kendi amfisi var sanırım
                  InsigniaTEAM

Yorum

artık öneriler göre amfili felan bir sistem alıcam p.tesi büyük gün bakalım)) bu arada bizim birde merkez hoparlörü var konsolda odamı 16 cm çağrı bilirsin sen kardeşim) hepsi aynımı yani önler arkalar orta 16 cm likmi??????

Yorum

valla orta hakkında hiçbir fikrim yok abi ama çok önemli bir hoparlör olmayabilir, sadece detay sesleri veriyor tahminime göre
                      InsigniaTEAM

Yorum

bu konu benim konumm gelsin bilgiler bende muzdaribim nerde bir ses hopörlör konusu açılsa kulaklarımı 4 gözümü 24 açıyorum bende salı tesisatçıya gideceğim bakalım neler olacak )))

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

İşleniyor...
                        X