Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cylone sorunlar

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: cylone sorunlar

Anladım abi önce isim atamak gerekiyor o zaman yarın bir denicem onu
    2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
      Anladım abi önce isim atamak gerekiyor o zaman yarın bir denicem onu
      aynen öyle kardeşim

Yorum

"Call" deyip ismi söylüyorsun sistem tekrar ediyor "Yes" diyorsun aramaya başlıyor bence 10 numara bir olay bu..

Yorum

cylone da sesli arama yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
            Eymen kardeşim rehberden numaraya isim atıyorsun orda numaranın üzerine gel seceneklerde var saa ismi söyle diyor söylüyorsun kayıt ediyor sonrası zatez direksiyondan sesli komuta basıp ismi söylemek
            ön kayıt gerekmiyor diye biliyorum, ismi söyleyince cihaza tanımlanan şekilde harfleri kodlayarak kendi buluyor olması lazım sanki?
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
              Eymen kardeşim rehberden numaraya isim atıyorsun orda numaranın üzerine gel seceneklerde var saa ismi söyle diyor söylüyorsun kayıt ediyor sonrası zatez direksiyondan sesli komuta basıp ismi söylemek
              ön kayıt gerekmiyor diye biliyorum, ismi söyleyince cihaza tanımlanan şekilde harfleri kodlayarak kendi buluyor olması lazım sanki?
              Ben isimleri sesli kayıt edip öyle yaptım gerisini bilmiyorum...

Yorum

bende cosmo paket var cyclone taktırdım. mikrofon ilave etmişler galiba dikiz aynası ile cam arasında mikrofon gizlemişler. ve bluetooth problemi de yok. gece modu da mevcut. ama bana 2012 model araçlarda bu cyclone olacak dediler hd olan sürümmüş. sizinkinden farklı olabilir.

Yorum

2012 modellerde opsiyon olarak Navi900 ve Navi500(yanlış olabilir) gibi sistemler geliyor.İsim değiştirecekler.Ama dışarıdan herhangi bir marka olması gibi bir duyum almadık.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: resul174
                    bende cosmo paket var cyclone taktırdım. mikrofon ilave etmişler galiba dikiz aynası ile cam arasında mikrofon gizlemişler. ve bluetooth problemi de yok. gece modu da mevcut. ama bana 2012 model araçlarda bu cyclone olacak dediler hd olan sürümmüş. sizinkinden farklı olabilir.
                    Global manada Cyclone olma imkanı yok ama şu olabilir Opelin yedek parça olarak onayladığı ürünler kategorisine girebilir.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                    X