Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Necvox sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Necvox sorunu

Merhaba,
    Geçtiğimiz hafta aracıma necvox navigasyon cihazı taktırdım.Montajı ilk yapıldığı gun ekranda sorunlar oldu(veya bana öyle söylendi).Ekran çizgileniyor ve hiç bir fonksiyon kullanılamıyordu.Daha sonra yeni ekran takılarak bu sorun giderildi.Ancak bu seferde navigasyon acıkken arkaplanda usb den dinledğim müzik kesilmeye başladı.Navigasyonu kapatsam bile muzık sesı geri gelmiyor.Ekranda müzik çubuğu ilerlemeye devam ediyor,ancak ses gelmiyor.Çok sık tekrarlanmayan bir sorun ancak can sıkıcı bir sorun.Ayrıca ilk denemelerimde navigasyon acıkken ve muzıkte calmaya devam ederken yol tarıfı esnasında muzık azalarak yol tarıfı yaparken şu anda yol tarıfı ve muzık bırbırıne karısıyor ve yol tarıfınden hiç bir şey anlaşılmıyor.Bu konuyla ilgili cihazın dağıtıcısı olan ana firmayı aradığımda muzıgın kesılmesının sd karttan kaynaklanabılcegını ancak dıger seslerın bırbırne karısması sorununun montajla alakalı olabileceğini söylediler.Yarın servise gidip bu sorunlarımı anlatıcam .Forumdan takip ettiğim kadarıyla necvox marka cihaz kullanan arkadaşlarımız var.Acaba onlarda da aynı sorunlar oluyor mu ?

Ynt: Necvox sorunu

Bende öyle bir sorun yok.Aracın kendi usbsinden müzik dinlerken navigasyon ve ya necvox un ekranıyla bir iş yaptığımda ekranda aracın orjinal usb ekranı geliyor.Arkasında benim açtığım navigasyon vb. şeyler oluyor.bu sorunuda fm bandına geçerek aşıyorum.Birde seste parazit var.parazit için yanlış montaj olduğu söylendi.müsait zamanda Esse Grup'un kendi servisine göstereceğim..

Yorum

Peki navigasyon cihazındaki usbden müzik çalarken yol tarifinde sesler birbiribe karışıyor mu? yoksa olması gerektiği gibi yol tarifi verirken müzk sesi kesilerek tarifi veriyor sonrada müziğe devam ediyor mu?

Yorum

aldığımdan beri navigasyonun sesi kapalı.zaten cihazın kendi usbsini sadece film izlemek için kullanıyorum.o sıradada zaten navigasyon kapalı oluyor..

Yorum

Benden size bir tavsiye kardeşçe aynen götürün deyin ki akrdeşim ya benim istediğim gibi oalcak yada sökün bu cihazı iade etmek istiyorum deyin paranızla kimse sizi rezil edemez bu birincisi ikincisi bu ekranlar gözünüzün önünde ve kulağınıza hitap eden cihazlar bu tip donanımlarda sorun olması arabadan bile soğutur adamı en ufak hoporlorden gelen cızırtı bile bütün yolculukları katledebilir...
          Bu nedenle gönlünüzce oluyor mu olsun yok olmuyor mu kardeşim sökün bunu iade edecem diyin biz size sorunsuz keyfinize göre bi ana ünite tavsiyesinde bulunuruz ve temin edersiniz...

Yorum

Aynen katılıyorum Emre Abi. Benim imkanim olsaydı FLY taktıracaktım.Necvox'u taktırdığımda ön yargılarım vardı.Özellikle motor sesi konusunda ve geldi beni buldu.Esse Grup ile görüştüm.Yanlış montaj dediler ve beni kendi servislerine yönlendirdiler.İşler şu sıralar sıkışık rahatlasın hemen Necvox'un kendi servisine gideceğim.İleride nasip olursa bunu söküp Fly taktırmak istiyorum yinede..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cekY
              Aynen katılıyorum Emre Abi. Benim imkanim olsaydı FLY taktıracaktım.Necvox'u taktırdığımda ön yargılarım vardı.Özellikle motor sesi konusunda ve geldi beni buldu.Esse Grup ile görüştüm.Yanlış montaj dediler ve beni kendi servislerine yönlendirdiler.İşler şu sıralar sıkışık rahatlasın hemen Necvox'un kendi servisine gideceğim.İleride nasip olursa bunu söküp Fly taktırmak istiyorum yinede..
              Uğur kardeşim götür dedikleri yere tamam de hatayı düzeltin de baktın olmadı bir daha şöyle böyle yapalım demelerine fırsat bile vermeyin kardeşim ne bu jant kapağımı sök tak sök tak arabanın kide bir göğsü sökülür mü yok öyle yağma işi bilmiyenler yapmasın kardeşim yada bilmediğin cihazın sorumluluğunu üstlenmesin kimse...

Yorum

Abi ben aracı almaya giderken aklımda Cyclone taktırmak vardı.O daha sorunsuzdu ve kullanıcı sayısı forumda baya vardı.Necvox ise kötülenmişti.Bir sürü sorunlar.. Bizim adamımız yok dediler.İzmir'den servis gelecek onlar takacaklar demişlerdi.Bizde istemedik öyle deyince.Necvox taktırdık.Eğer sorunum çözülmezse zaten iade talep edicem..Flyaudio'dan hiç şikayet duymadım şimdiye kadar..

Yorum

Abi ben aracı almaya giderken aklımda Cyclone taktırmak vardı.O daha sorunsuzdu ve kullanıcı sayısı forumda baya vardı.Necvox ise kötülenmişti.Bir sürü sorunlar.. Bizim adamımız yok dediler.İzmir'den servis gelecek onlar takacaklar demişlerdi.Bizde istemedik öyle deyince.Necvox taktırdık.Eğer sorunum çözülmezse zaten iade talep edicem..Flyaudio'dan hiç şikayet duymadım şimdiye kadar..
                  Uğur bunlar kul yapısı sonucta elektornik cihaz arızalanadabilir bozuladabilir ama önemli olan işi bilen adamların bunları 1. olmadı 2. seferde telafi edebilmesi önemli yok edemiyorlarsa alsınlar möakinayı başlarına çalsınlar sonucta dediğim gibi hem gözüne hem kulağına hitap eden bir donanımın sıkıntı cıkartması 500 milyarlık arabadan bile soğutur adamı...

Yorum

Öyle valla Abi.Bakalım kendi servislerine gideyim birde.Yine sorun devam ederse yapıcaz birşeyler..

Yorum

Öyle valla Abi.Bakalım kendi servislerine gideyim birde.Yine sorun devam ederse yapıcaz birşeyler..
                      Hadi bakalım gönlüncd olur inşallah kardeşim...

Yorum

İnşallah Abi..

Yorum

İşleniyor...
                        X