Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ebay' dan alış veriş nasıl yapılır?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ebay' dan alış veriş nasıl yapılır?

Merhaba arkadaşlar edition aracım için multimedya sistemi arıyorum fakat fiyatları yüksek ama ebay da aşağıda linkini verdiğim aleti buldum fikirleriniz nedir? Ve daha önce ebay dan alış veriş yapan varmı? Sanırım Amerika dan geliyor bir sorun çıkıyor mu?
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Car-D...#ht_4470wt_748

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Ynt: Ebay' dan alış veriş nasıl yapılır?

Ebayadaki üreünlerin alternatiflerin Cyclone veya FlayAudio da bulabilirsiniz.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Montaj, Türkçe dil dosyaları, harita ve haritanın güncellenmesi ve ayrıca teknik destek konularında sorun yaşama olasılığınız var.
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Yurtdışından posta ile getirdiğiniz şeyler için vergi ödersiniz. Bunun istisnası aldığınız şeyin fiyatının $100'dan az olması.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nuriozen
          Yurtdışından posta ile getirdiğiniz şeyler için vergi ödersiniz. Bunun istisnası aldığınız şeyin fiyatının $100'dan az olması.
          Nuri abi 900 dolarlık bir gitar getirtsem vergi ne kadar veririm bilgin var mı
          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
            Merhaba arkadaşlar edition aracım için multimedya sistemi arıyorum fakat fiyatları yüksek ama ebay da aşağıda linkini verdiğim aleti buldum fikirleriniz nedir? Ve daha önce ebay dan alış veriş yapan varmı? Sanırım Amerika dan geliyor bir sorun çıkıyor mu?
            Sormuş olduğunuz bu ürün 449$ + shipping olarak gelecektir tahimini olarak shipping için sizden sigorta dahil 200$ ilave para talep edilecektir. ürün ister normal postayla ister dhl yada ups ile gelsin geldiği anda gümrüğe takılarak sizden gümrük vergisi bandrol parasaı artı bir kaç kurumdan uygunluk yazısı almanız istenecektir. Bir gümrükçü olarak bütün bu sıkıntıları çekmenize deyeceğini sanmıyorum burada 100 - 200 $ farkla hem aracınıza montajı hemde türkçe dil desteği ve güncel haritalarıyla satılmakta olan ürünlerden yararlanmanız çok daha mantıklı gibi duruyor

Yorum

Yurtdışından ürün getirtme hep problem.
              100 USD geçtimi gümrüğe takılıyor. Uğraş dur.
              2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mehmet
                Yurtdışından ürün getirtme hep problem.
                100 USD geçtimi gümrüğe takılıyor. Uğraş dur.
                Orjinal yazı sahibi: ebaranhan
                Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                Sormuş olduğunuz bu ürün 449$ + shipping olarak gelecektir tahimini olarak shipping için sizden sigorta dahil 200$ ilave para talep edilecektir. ürün ister normal postayla ister dhl yada ups ile gelsin geldiği anda gümrüğe takılarak sizden gümrük vergisi bandrol parasaı artı bir kaç kurumdan uygunluk yazısı almanız istenecektir. Bir gümrükçü olarak bütün bu sıkıntıları çekmenize deyeceğini sanmıyorum burada 100 - 200 $ farkla hem aracınıza montajı hemde türkçe dil desteği ve güncel haritalarıyla satılmakta olan ürünlerden yararlanmanız çok daha mantıklı gibi duruyor
                olabildiğince açıklayıcı olmuş.genelde elektronik parçalar için hele fiyatı biraz yüksekse burdan bir muadil ürün seçmek mantıklıdır.ben kn kutu içi filitre sipariş ettim 1 haftaya geleceğini umuyorum burda önerdikleri fiyattan 40 tl uyguna geliyor.kargo dahil 75 dolar falan.

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

İşleniyor...
                X