Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CYCLONE sistemim değişti:)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: CYCLONE sistemim değişti

Bilal Bey, keşke başında görüşseydik, 4-5 kere söktürmezdik.. Neyse hayırlı olsun, güle güle kullanın. Cyclone'den Fatih Bey'e teşekkürler, bir telefonumuzla hemen devreye girdi, sorgusuz sualsiz değişimi sağladı. En azından problemin çözümü için muhattap bulunuyor diye düşünüyorum. Geçmiş olsun.

Yorum

burak bey cok tesekkurler karsi tarafa olmama ragmen artik insigniami odak catisi altina sokuyorum sizin ilginizden dolayi)))
      2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Odak Burak
        Bilal Bey, keşke başında görüşseydik, 4-5 kere söktürmezdik.. Neyse hayırlı olsun, güle güle kullanın. Cyclone'den Fatih Bey'e teşekkürler, bir telefonumuzla hemen devreye girdi, sorgusuz sualsiz değişimi sağladı. En azından problemin çözümü için muhattap bulunuyor diye düşünüyorum. Geçmiş olsun.
        Burak her bayide senin kadar ilgili ve senin kadar sorunların çözümüne yönelik girişimlerde bulunan arkadaşlarımız olsa idi zaten hiç bir problem yaşamazdık her bayi veya her firma duyarlılık konusunda tam not alamıyor malesef eğer Bilal kardeşimiz bu siteye üye olmasaydı bu vesile ile seninle tanışamasaydı ve sen Fatih bey ile görüşemeseydin belkide Bilal kardeşim çoktan söktürüp başka bi çözüm yolu arıyacaktı senin gibi kardeşlerimizin ve yetkililerin çoğalması dileği ile...

( Edit : konuya duyarlı bi arkadaşım uyardı sağolsun bilmediğim bir mevzuda , mesajımı değiştirdim)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          Orjinal yazı sahibi: Odak Burak
          Burak her bayide senin kadar ilgili ve senin kadar sorunların çözümüne yönelik girişimlerde bulunan arkadaşlarımız olsa idi zaten hiç bir problem yaşamazdık her bayi veya her firma duyarlılık konusunda tam not alamıyor malesef eğer Bilal kardeşimiz bu siteye üye olmasaydı bu vesile ile seninle tanışamasaydı ve sen Fatih bey ile görüşemeseydin belkide Bilal kardeşim çoktan söktürüp başka bi çözüm yolu arıyacaktı senin gibi kardeşlerimizin ve yetkililerin çoğalması dileği ile...

( Edit : konuya duyarlı bi arkadaşım uyardı sağolsun bilmediğim bir mevzuda , mesajımı değiştirdim)
          Sağolasın Emre Bey, çok teşekkür ederim. Clubumuz ve bu tip birliktelikler kuvvetlendikçe herkes duyarlı olmak zorunda kalacak. Bence yakın zamanda bunu hepimiz göreceğiz. Bilal Bey, Volkan Abi, Orhun Bey gerçekten çok yoğun bir trafik karmaşası ve uzun bir mesafeden Odak'a geliyorlarsa yada gelmek istiyorsa demek ki sadece kendilerine önem verildiğini bildiklerinden. Bence müşteri gibi düşünmek ve onlara birer sermaye gibi değil iş ortağı ve aileden biri gibi bakmaya başlamak lazım. Bu sadece otomotiv için değil tüm sektörlerde geçerli, artık güzel ürün herkeste var. Beni sırf bu site yüzünden arayan bir kaç bayi oldu. Ne yapıyorsunuz, biz ne yapalım, paramı vermemiz lazım vs.. Bu bile bence herşeyden haberdar oldukları ve bu oluşumun faydası olmaya başladığını gösterir. Bence iyi yoldayız.

Yorum

Burak bey'e Müşteriye Sermaye değil iş ortağı gibi gördüğü için Tebrikler
            Diğer servislerinde örnek almasını temenni ediyorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
            X