Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CYCLONE sorun çözüldü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• CYCLONE sorun çözüldü

arkadaşlar geçen hafta yazmıştım cyclone sistemimde arızalar vardı ve bende bunları fotoğrafladım servise gidip değişim istedim adamlar tipik şark kurnazlığı ile inceleyelim sizi mağdur etmeyiz gibi tipik bir yalanla 4 gün alıkoydular ve her zmanki gibi birşey bulamadık testlerde deyip bir sürü arızası olan sistemi geri yolladılar ben burdan taktıracak veya düşünen arkadaşlarıma sesleniyorum cyclone dan uzak durun ne malı kaliteli ne servisi nede müşteri memnuniyeti diye birşey umurlarında şimdi taktırmaya gidiyorum ama ilk işim tüketici mahkemesine gidip ürünün kusurlu olduğunu ve markaya güvenim kalmadığını ücret iadesi ile ürünlerinin aracımdan sökülmesini talep edicem gelişmeleri sizlerle paylaşırım..
    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Ynt: CYCLONE dan uzak durun!!!

Bilal bey;

Yaşadığınız olumsuzluklar sizin adınıza bende üzüldüm sorunun ne olduğu konusunda bilgi verirseniz seviniriz birde cyclon dan kiminle görüştünüz bilgi verirseniz seviniriz yapacağımız şeyler olabilir.

Şuda bir gerçekki Elektronik işi biraz şans işi ben aracı aldım ve sabaha cd500 off oldu ve düşünün opelin kendi servisleri bile bilmiyor araç yeni çıkmış servisteki çocuklar abi bu donanımda buraya gelen ilk araçsın dediler neyse bu olay 4 defa tekrarlandı ve en sonunda cihaz değişti Allah şükür bir sorun yok sizde benim yaşadığım sorunu yaşıyorsunuz ve sizi çok iyi anlıyorum

En kısa sürede sorununuzun çözülmesini ümit ediyorum sizin adınıza bende firmayla görüşseceğim bilginize.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

fatih abi firmanin muduru erhan bey ile gorustum teknik birimden faruk beyle gorustum merak etmeyin magdur edmicez malimizin arkasindayiz diyip durdular ama alakasi yok resmen adam kandiriolar 4 gun ekransiz kaldim bos yere sorun goremedik deyip geri yolladilar.. sorun olarak abi ekran kaybolmasi,navigasyon donmasi,ekranda noktalar olusmasi sikayetlerim ve goruntuledim o sekilde verdim ama hic adamlarin umrunda degil sanki.. abi tesekkur ederim ilgine ama bu firma konusmayla anlamiyor kackere konustuk nafile
      2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

Eğer merkezlerine yakın bir yerdeyseniz, yerlerine giderek sorunları yetkililerle beraber tespit edin ve sorunu gidermelerini talep edin...
        Bunu son bir şans olarak yaptığınızı hissettirin. Yine ilgisiz kalırlarsa gereğini yaparsınız. Ancak günümüzde bazen yanlış anlaşmalar olabiliyor.

Geçmiş olsun tekrar.

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
        fatih abi firmanin muduru erhan bey ile gorustum teknik birimden faruk beyle gorustum merak etmeyin magdur edmicez malimizin arkasindayiz diyip durdular ama alakasi yok resmen adam kandiriolar 4 gun ekransiz kaldim bos yere sorun goremedik deyip geri yolladilar.. sorun olarak abi ekran kaybolmasi,navigasyon donmasi,ekranda noktalar olusmasi sikayetlerim ve goruntuledim o sekilde verdim ama hic adamlarin umrunda degil sanki.. abi tesekkur ederim ilgine ama bu firma konusmayla anlamiyor kackere konustuk nafile dedigim gibi hakkimi mahkemede arayacagim iade ettirmek icin herseyi yapicam
        2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

şaka gibi olaylar devam ediyor sistem monte edildi serviste fakat yine hata devam ediyor bu sefer bütün sistem ekran dahil sökülüp tekrar incelemeye götürüldüD artık gülüyorum yani napiyim ama söyledim arabama bu sistemi geri getirmeyin kesinlikle taktırmam dedim komple değişsin yada sizde kalsın diye belirttim ve ciddiyim aynı sistemi monte ettirmem ya yeni versiyonla değişicekler yada ellerinde kalıcak direk tüketici mahkemesine başvuracağım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
            şaka gibi olaylar devam ediyor sistem monte edildi serviste fakat yine hata devam ediyor bu sefer bütün sistem ekran dahil sökülüp tekrar incelemeye götürüldüD artık gülüyorum yani napiyim ama söyledim arabama bu sistemi geri getirmeyin kesinlikle taktırmam dedim komple değişsin yada sizde kalsın diye belirttim ve ciddiyim aynı sistemi monte ettirmem ya yeni versiyonla değişicekler yada ellerinde kalıcak direk tüketici mahkemesine başvuracağım.

bilal kardeşim belliki sinir olmuşsun, anlıyorum seni, ama cyclone firması ne gerekiyosa yapacaktır buna emin ol, bizim bi arkadaştada cd alma yerinde sorun vardı, cd yi yuvaya almıyordu, istoçtaki yerlerine götürdüm, fakat ordaki denemelerde hiç bir problem çıkmadı, ancak yinede müşteri memnuniyeti açısından mekanizmayı komple ( ekran hariç) anında değiştirdiler, o yüzden bi kaç gün sabretmeni ve sorunu en sağlıklı şekilde çözeceklerini ümit ediyorum.....

Yorum

hasan kardeşim kaç gün oldu ya hala sorunu çözmediler ayrıca yine alındı götürüldü sistem yaw belliki bu arızalı ve olmuyor hala niye incelemekle zaman öldürüyorsunuz değiştirin kardeşim diyorum hep aynı laf merak etmeyin mağdur olmazsınız!!! artık inanmıyorum ve kesinlikle sistemi arabaya monte ettirmem imkansız artık yenisini istiyorum

Yorum

sikayetvar.com a yaz bence
                2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

onuda yapıcam değiştirmezlerse bakalım yarın belli olucak ne olduğu

Yorum

Geçmiş olsun umarım sorununuz istediğiniz gibi çözüme kavuşur.
                    cuma günü benimkide sd kartı okumuyor navigasyon çalışmıyordu. Bugüne saat 10:00 a randevu aldım Opel Odakta Cyclone firmasından Ali beyle görüştüm sagolsun hemen sd kartı getirip yenisi ile değiştirdi hatta cihazla ilgli başka sıkıntının olup oladıgını sordu dknow aklıma bişey gelmedi.
                    cihaz stabil çalışıyor sadece ekran gün ışında biraz fazla parlıyor o kadar ekran led olsaydı iyiydi ihihi
                    İnsignia 1.6 Turbo Edition Elegance paket + Gri (Hakim)+Navi +17"jant 34 YC 4700
                    Audi A3 1,6 Attraction (Siyah)

Yorum

zaten kime sorsam ya değişim olmuş yada sorunu hemen çözülmüş bir bendemi firmanın aksiliği çıktı anlamadımki

Yorum

bence servisi değiştirin
                        ben de cyclone kullanıyorum ekran donmuştu ve hiçbir tepkime vermiyordu
                        servise başvurdum 15 dk içinde 0 ürün getirip değiştirdiler gözümün önünde o zamandan beri hiçbir problem yaşamadım cyclone da
                        bence başka bir firmaya başvurun

Yorum

servis bu işle muhatep değil zaten onlar cyclone yetkilisini çağırıp gösteriyorlar iş cyclonecularda zaten direk müdürü ile görüşüyoruz ama nafile..siz hangi servise gittiniz???

Yorum

Abi İstanbul'dasın nede olsa.Sitemizi tanıyan bilen Odak'tan Burak Bey var.Onunla bir irtibata geçin isterseniz.Yardımcı olabilir..

Yorum

Tabii ki hemen yardımcı olabilirim isterseniz. Araç şu an nerede ve hangi serviste, isterseniz devreye gireyim.

Yorum

İşleniyor...
                              X