Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Subject

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Subject

Abi bildiğim kadarıyla Flyaudio MP4, Avi vb. video formatlarını destekliyor.MP3 zaten şarkı formatı.Ben genelde youtube gibi sitelerden özellikle yabancı şarkıcıların official sayfalarından videoyu indiriyorum ve mp3 formatına çeviriyorum..Türkçe içinde sana link atarım özelden.Reklam olmasın.

Ynt: Güvenli olarak mp3 nerden indirilir?Ses sistemlerimize göre hangi format kullan

Yasal yollardan indirme yapabilmek için eğer yerli şarkı istiyorsanız TTNet Müzik, eğer yabancı istiyorsanız iTunes programının iTunes Store'unu kullanabilirsiniz. Yasal olmayan ve güvenilir yöntemlerle indirme yapmak, yasal olandan daha kolay ülkemizde maalesef

'11 Insignia   |   Edition + Elegance   |   1.6T   |   Olimpik Beyaz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8025.0

Yorum

Ynt: Güvenli olarak mp3 nerden indirilir?Ses sistemlerimize göre hangi format kullan

Youtubedan direkt videoklip olarak indirebiliyormusun? Hangi programla bu dönüşümü yapıyorsun? Yani youtubedan mp4 e nasıl dönüştürüyorsun? ssaygılar sevgiler

Yorum

**** ile indiriyorum.WinAVI All in One Converter ile istediğim formata çeviriyorum.Mp3'e filanda çeviriyor ama ben Video mp3 Extractor ile mp4'den mp3'ü alıyorum..

Yorum

ben "****" diye bi progrem kullanıyorum normal mp3 için, klipli parçalar içinse youtube tan indiriyorum ve nero programıyla yazdırıyorum...

Yorum

Yasal olup olmadığını bilmiyorum ama ****.net ten Türkçe, torrentten de yabancı müzik indiren arkadaşlarım var.
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

site adresleri ve program isimlerini pm üzerinden görüşmeye özen gösterelim police
              InsigniaTEAM

Yorum

Merhaba arkadaşlar.

Dün aracıma Necvox taktırdım. Hiç bir problemim yok çok şükür cihazla ilgili.

Sadece şunu öğrenmek, bilgilenmek istiyorum.

Youtube' dan klibi indirip avi' ye çeviriyorum. Klibi youtube' da izlerken ses kalitesi ve video kalitesi süper. Fakat ben klibin formatını avi' ye çevirip Necvox' un usb girişinde izlediğim zaman görüntü çok net olmuyor ve tam anlamıyla sesten bass ve tiz' leri cd kalitesindeki o kalitede alamıyorum.

Acaba çevirirken bir yerlerde mi hata yapıyorum? Tam ses ve video kalitesinin çevirim esnasında düşmesi normal bir durum mu?

Şu işi iyi bir anlatabilir misiniz size zahmet?

Pm den ya da buradan yardımcı olabilecek arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.

Cruze 2010 Ls Automatic _ 6 Gear_ Plus Package _ Angel Eye Headlights _ Necvox Navi _ Teleflex GFI Alternative Fuel and Valve Lubrication Systems _ 2nd. wtcc Cruze with Pecochip at Turkey !

Yorum

İşleniyor...
                X