Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Direksiyondan FM kanal arama var mı?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Direksiyondan FM kanal arama var mı?

Selamlar

Benim arabada CD400 radyo var. Aracı kullanırken direksiyondaki kumanda ile kanallar arasında gezinmek istiyorum. Fakat direksiyondaki düğme sadece favorilere eklediğim kanallar arasında (4 X 6 = 24 ayarlı kanal) geçiş yapamamı sağlıyor. Klasik radyolar gibi otomatik arama modu yokmu bizim radyolarda? Varsa nasıl yapılacağı konusunda yardım lütfen, aynı kanalları dinlemekten sıkıldım .
    AS modu da olduğunu biliyorum, basılı tutunca o bölgede en iyi algıladığı kanalları hafızaya atıyo, ama onda 2 X 6 = 12 kanal kaydediyor.
    Son olarak konsoldaki ok tuşları ile de yine favoriler arasında gezebiliyorum, uzun basılı tutunca otomatik arama yapıyor ama çok uzun basmak gerekiyor, bir kere yanlışlıkla kısa basınca da en baştaki kanala dönüyor. Zaten yolda konsola uzanıp radyo aramak çok dikkat dağıtıyo. Bu yüzden kaza yapıcam bigün

Sanırım ben bu radyoyu kullanmayı başaramıyorum dknow

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ynt: Direksiyondan FM kanal arama var mı?

Direksiyondaki tuşlarada uzun süre basınca arama yapıyor,diğer sorularınız için malesef dediğiniz gibi...
    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

radyonun üstündeki yuvarlağı (ses için olan değilde öbürü) çevirerek hassas arama yapıyorsunuz.
      direksiyon konusunda da bilgim yok ama yuvarlağın üstüne basılabiliyor mu? eğer basılıyorsa belki normalde favorileri gezerken üstüne basarak hassas ayar yapmaya geçiyor olabilir. bildiğim için yazmıyorum, sadece bir tahmin çünkü bir Astra sahibi de yazmıştı, eskiden direksiyondan arama yapabilirken sonradan favori kanalları gezmeye başlamış o yuvarlak teker
      InsigniaTEAM

Yorum

yuvarlak tekerleğe basıldığı zaman fm am cd usb fonksiyonlarına geliyor
        Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
        [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
          yuvarlak düğmeyi yukarı yada aşağı basılı tutunca oluyordu..
          Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Cevaplar için teşekkürler, akşam eve giderken deneyeceğim. Eğer başka bi yol bulan olursa haber verirseniz sevinirim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
              Orjinal yazı sahibi: emrezxr
              yuvarlak düğmeyi yukarı yada aşağı basılı tutunca oluyordu..
              aşağı yukarı basılı tutunca kanalları hızlı değiştiriyor
              Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
              [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Favoriler nasil yukleniyor
                Ben 1 x 6 da kaldim

Yorum

confıg, radıo ayarlarından favorı kanal sayfasını "6 sayfa" olarak değiştirmelisiniz....

Yorum

Bende 4 sayfa X 6 kanal. AS modunu da sayıyosak o zaman 2 sayfa daha oluyo.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan_apg09
                      confıg, radıo ayarlarından favorı kanal sayfasını "6 sayfa" olarak değiştirmelisiniz....
                      tesekkurler en kısa zamanda uygulayacagım

Yorum

İşleniyor...
                      X