Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Nissan Juke için navigasyon ve geri görüş kamerası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Nissan Juke için navigasyon ve geri görüş kamerası

Eşime aldığım Nissan Juke araca navigasyon taktırmak istiyorum. Nissan bayileri necvox satıyorlar ama forumdan okuduğum kadarıyla flyaudio nun daha iyi olduğu aşikar. fakat flyaudio internet sitesinde nissan juke için uyumlu bir ürün göremedim. Henüz üretilmedimi yoksa internet sitesinemi konulmadı bilemiyorum tabiki. Sponsor firmamızdan bir yetkili varmıdır acaba forumu takip eden ve yardımcı olabilecek.

Şimdiden teşekkürler....
    2010 1.6 T Cosmo Karbon siyah + flexiride + dvd800 navi + ergo deri ısıtma-soğutma + sunroof + 19" jant + infinity ses sistemi + OPC line

Ynt: Nissan Juke için navigasyon ve geri görüş kamerası

Çok güzel bir seçim yapmışsınız kazasız belasız kullnmanız dileği ile bana göre son yıllarda gördüğüm en güzel en sevimli ve kendine ceken bir araba ama kesinlikle tamamen bayan arabası ilerde bende eşime almayı düşünüyorum

Yorum

http://www.regi.com.tr/urunler/dvd-n...risi/juke.html

resimde bundan tam 2 yıl önce çekilmiş
      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
        Çok güzel bir seçim yapmışsınız kazasız belasız kullnmanız dileği ile bana göre son yıllarda gördüğüm en güzel en sevimli ve kendine ceken bir araba ama kesinlikle tamamen bayan arabası ilerde bende eşime almayı düşünüyorum
        Çok teşekkürler...Gerçekten kendini sevdirmeyi bilen yaramaz çocuklar gibi şirin bir araba...Darısı başınıza
        2010 1.6 T Cosmo Karbon siyah + flexiride + dvd800 navi + ergo deri ısıtma-soğutma + sunroof + 19" jant + infinity ses sistemi + OPC line

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          http://www.regi.com.tr/urunler/dvd-n...risi/juke.html

resimde bundan tam 2 yıl önce çekilmiş

Flyaudio yerine cyclone da tercih edilebilir diyemi algılamalıyım bu mesajı

Yorum

Evet anlayabilirsiniz alternatiflerle kıyaslama yapın siz Istanbuldasınız müsait olduğunuzda İstoça gidin orda sorun Cyclone Merkezi orda hem montaj yapılıyor hemde diğer ürünleride görürsünüz gideceğiniz zaman haberimiz olsun.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Avalon
              Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
              Çok teşekkürler...Gerçekten kendini sevdirmeyi bilen yaramaz çocuklar gibi şirin bir araba...Darısı başınıza
              reklamında ki sloganıyla bu kadar uyan bir araba işte şehrin haylaz çocuğu nissan juke
              amin inşallah kısmetse alacam bi tane kırmızısından

Yorum

diğer modelleri bilememde Insignia'da Fly-Cyclone birbirine yakın ürünler, Fly'da Juke için sistem yoksa Cyclone tercih edilebilir bence
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                  Evet anlayabilirsiniz alternatiflerle kıyaslama yapın siz Istanbuldasınız müsait olduğunuzda İstoça gidin orda sorun Cyclone Merkezi orda hem montaj yapılıyor hemde diğer ürünleride görürsünüz gideceğiniz zaman haberimiz olsun.
                  Teşekkürler , gitmeye fırsat bulduğum ilk zamanda haber vereceğim

Yorum

ben cyclone kullanıyorum ve çok memnunum hiçbir sorun yaşamadım kaliteli bir sistem gerçekten önerebilirim sizede)
                    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

İşleniyor...
                    X