Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD 800 ve CD 500 sahipleri dikkatle izleyin SHOCK SHOCK SHOCK

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• DVD 800 ve CD 500 sahipleri dikkatle izleyin SHOCK SHOCK SHOCK

Hatırlarsanız geçenlerde italya bulunan DVD 800 ve CD 500 takılan bir interface (video + geri görüş kamerası) tanıtmıştım.
    Şimdi bu sistemin nasıl montaj yapıldığını ve nasıl bir şey olduğunu gösteren videoları sunuyorum.
    Bu sistemi Türkiyeye getirecek olan kesin köşe olacaktır.

Montaj;

http://www.youtube.com/watch?v=2zLIs...eature=related

Sistem nasıl çalışıyor?

http://www.youtube.com/watch?v=nJ-cs...eature=related

Not: Interface Çin malıdır. Ahhh bu çinliler....

2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Ynt: DVD 800 ve CD 500 sahipleri dikkatle izleyin SHOCK SHOCK SHOCK

abi o zaman başkalarına kaptırmaya ne gerek var, bizden birisi üstlensin para dışarıya gitmesin ihihi
    mesela Ufuk Can abi oto müzik sistemleriyle uğraşıyordu. ticaretini mi yapıyor yoksa montaj mı bilmiyorum ama?
    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
      abi o zaman başkalarına kaptırmaya ne gerek var, bizden birisi üstlensin para dışarıya gitmesin ihihi
      mesela Ufuk Can abi oto müzik sistemleriyle uğraşıyordu. ticaretini mi yapıyor yoksa montaj mı bilmiyorum ama?
      Çağrı,

Benim italyada olduğu tespitimden sonra sponsorlarımızdan biri zaten faaliyete geçti.
      Yakında Türkiyede göreceğimizden emin olabilirsin.

Yorum

En son 500 usd konuşuluyordu bir elektronik çin malı bu kadar pahalı olmasa gerek. ihihi
        Belki toplum alım yapabiliriz,ne dersiniz.
        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
        2.0 CDTI
        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
          En son 500 usd konuşuluyordu bir elektronik çin malı bu kadar pahalı olmasa gerek. ihihi
          Belki toplum alım yapabiliriz,ne dersiniz.
          Dokunmatik ekranda düşünülüyor. Hem ekran dokunmatik olacak hemde Film + geri görüş kamerası olacak.
          O zaman 500 usd verilir işte.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
            Orjinal yazı sahibi: cagri
            Çağrı,

Benim italyada olduğu tespitimden sonra sponsorlarımızdan biri zaten faaliyete geçti.
            Yakında Türkiyede göreceğimizden emin olabilirsin.
            Yakından kastınız nedir?
            2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Yakın yakın 15-30 gün denilebilir ama bellide olmaz daha erkende olabilir veya gecikebilir

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yalnız izlediğim kadarıyla 2 ayrı sistem var. Klimanın düğmesinin solundan sistemler arasında geçiş yapıyor. Çinli sistem aktifken ses düğmesi ve diğer orjinal kumanda düğmeleri etki etmiyor, Uzaktan kumanda ile yönetiliyor.
                [center]
                2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

ekran değişmemk şartıyla bende yaptırım...

Yorum

isteyen arkadaslara 500 USD ye getirebilirim. cihaz 1 hafta da sizde olur. odemeyi cihaz tesliminde de yapabilirsiniz.

Yorum

İşleniyor...
                    X