Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bluetooth ile telefon bağlantısı hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Bluetooth ile telefon bağlantısı hakkında

Orjinal yazı sahibi: FacomX
    Enteresan bir soru denemek lazım Telefonunla Dvd800 eşleştirdikten sonra Dvd800 kapatırsan gelen çağrıları cevaplayabiliyor ve arayabiliyorsunuz ama hands free yi denemedim
    Dediğiniz gibi gelen çağrılar cevaplanıyor veya aranabiliyor. Fakat bunu handsfree ile yapamıyorum. opel illa müzik dinliyceksin yoksa handsfree'nin anlamı yok diyorsa başka tabi

Yorum

Benim bildiğim DVD800 kapalıyken telefonun bluetooth unu açtığımda kendisi otomatik olarak DVD800'e bağlanıyor.Böylece DVD800 kapalıyken bile direksiyondan aramaları açıp kapayabiliyorum.DVD800 kapalıyken direksiyondan konuşma tuşuna basarak ta daha önce kaydetmiş olduğum sesli kayıtları da arayabiliyorum.DVD800 kapalıyken bluetooth bağlanmaması gibi bir durum yok.Zaten benim arabanın bluetooth sistemi hep açık.DVD800 kapalı moddaykende bile bluetooth simgesi gözüküyor.
      INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
      20" jant
      infinity
      DVD 800
      Sunroof
      Deri koltuk

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BDIN
        Benim bildiğim DVD800 kapalıyken telefonun bluetooth unu açtığımda kendisi otomatik olarak DVD800'e bağlanıyor.Böylece DVD800 kapalıyken bile direksiyondan aramaları açıp kapayabiliyorum.DVD800 kapalıyken direksiyondan konuşma tuşuna basarak ta daha önce kaydetmiş olduğum sesli kayıtları da arayabiliyorum.DVD800 kapalıyken bluetooth bağlanmaması gibi bir durum yok.Zaten benim arabanın bluetooth sistemi hep açık.DVD800 kapalı moddaykende bile bluetooth simgesi gözüküyor.
        Katılıyorum aynı durum geçerli benim içinde.

Yorum

Bende bir sorun var öyleyse çünkü geçen gün çağrı geldiğinde telefonum çaldı fakat dvd800 de herhangi birşey olmadı. dvd800'ü açtım tekrar çağrı geldiğinde handsfree konuşabildim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Esteban
            Bende bir sorun var öyleyse çünkü geçen gün çağrı geldiğinde telefonum çaldı fakat dvd800 de herhangi birşey olmadı. dvd800'ü açtım tekrar çağrı geldiğinde handsfree konuşabildim.
            Bozuk olacağını sanmıyorum.Bizim arabaların işlemcisi yavaş.Bazen kiliklenip sapıtabiliyor.Birkeresinde İzmir den milas'a abimle birlikte gidiyorduk.Kucağımda da yeğenim oturuyordu.Navigasyon tuşlarını devamlı elliyordu.En sonunda araba sapıttı.Navigasyon menüsü dondu kaldı.Sonra arabayı sağa çektik.Birader kontağı açıp kapadı.Düzelmedi.Tamam dedik arabanın beyni karıştı.Umarım yolda kalmayız .İzmir'e gidince servis yolları bize gözüktü dedim.Ertesi gün arabanın yanına gittim.Kontağı açtığımda herşey düzelmişti.Birkez daha anladım ki içinde işlemcisi küçük bir bilgisayar var ve o arasıra reset istiyor.Ne kadar para o kadar işlemci hızı
            INSIGNIA 1.6 Turbo Cosmo
            20" jant
            infinity
            DVD 800
            Sunroof
            Deri koltuk

Yorum

İşleniyor...
            X