Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ses sistemi hakkında

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ses sistemi hakkında

arkadaşlar arabamın müzik tesisatını değiştirmek istiyorum ama abartılı değil sadece orjinal hoparlörleri daha iyi ve kuvvetli ses veren bir markayla yükseltip kullanmak istiyorum bilgi verecek yada bu işlemi yapan varsa memnun olurum
    2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Ynt: ses sistemi hakkında

ben değiştirmek için sormuştum ama tesisatı komple değiştirirlerse çok fazla maliyet olacağını söledir. bana hoparlörlerin çok güzel oldugunu ek olarak istersem bagaja ek olarak buffer ve tiz hoparlörleri koyacaklarını sölemişlerdi. oda bagajı daraltacağı için vazgeçmiştim. isterseniz sizde bir konuşun

Orjinal yazı sahibi: cdd1907
    arkadaşlar arabamın müzik tesisatını değiştirmek istiyorum ama abartılı değil sadece orjinal hoparlörleri daha iyi ve kuvvetli ses veren bir markayla yükseltip kullanmak istiyorum bilgi verecek yada bu işlemi yapan varsa memnun olurum
    Beyaz tutkudur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cdd1907

yaptıracağın sistemler bütçe durumuna göre değişir, bende bikresenide vectrama uygulamıstım, kapı kolonlarına focal marka mid takımı, ( 2ön ve 2 arka kapı) bagaja jbl 1200watt bass kolon ve anfi taktırmıstım, vericiyi değiştirmedik yani aracın orjınal radio, cd çalarını kullanmaya devam ettim, sonuç fevkalade tatmin ediciydi, yükses sesten öte aldığım sesin kalitesi çok iyidi, fiyat olarakta ozamanlar (2yıl once)
      2000 lira civarında montaj fılan dahıl, suanda aynı fıyatlara yapılabılır ama daha uygun sıstemlerde mevcut, fiyatları 400 liradan başlamakta, yapman gereken kapılardaki kolonları kesınlıkle degiştirmek ve anfi taktırmak, kapı kolonları iyi olursa bas kolona bıle ıhtıyac duymayabılırsın...

Yorum

evet en mantıklısı öle yapmak saol bilgi için) zaten yükses ses değ,il yüksek kalite istiyorum geçen arkadaşım arabasına bindim komple orjnalinde bose var sese bittim ya ertesi gün bnmkini açmak istemedim))
        2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

İşleniyor...
        X