Duyuru

Collapse
No announcement yet.

AMPUL TAVSILERI LUTFEN

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• AMPUL TAVSILERI LUTFEN

Beyler uzun suredir arastiriyorum 2016 insignia nin far ampullerini degistirmek icin

forumdaki duayenlerimizden ve onceden bu konuda tecrubesi olan abi ve kardeslerimizden destek beklemekteyim

xenon a yakin beyaz isik beklentim mevcut ama gorusude dusurmesin malum balkanlarda kar sis yagmur eksik olmuyor

2 alternatif buldum bunla ile ilgili bilgisi olan varmidir veya farkli bir cozum onerisi olan simdiden tesekkurler.

1-)Philips WhiteVision (4300k) h7

2-) runstreet 6000 k 9012

https://tr.aliexpress.com/item/Runst...608.0.0.fMIwrD
    2016 1.6 ctdi + navimex multimedia

Ynt: AMPUL TAVSILERI LUTFEN

Avusturya'da yaşayan bir üyemiz (kemal6190) yakın zamanda ampuller alıp denemeler yaptı ve videolar çekti. Konuları incelemenizi öneririm

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Piyasada çok fazla Taklit ve Refused ürün satılmaktadır orjinal Osram yada Philips iyidir kelvini yüksek yapmak her zaman iyi değildir özellikle yağmurlu havalarda

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

H7 aracınıza uymaz, runstreeti de çinden getirtmeniz lazım.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
        2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş
          Avusturya'da yaşayan bir üyemiz (kemal6190) yakın zamanda ampuller alıp denemeler yaptı ve videolar çekti. Konuları incelemenizi öneririm
          Merhaba ben RunstreetTM 6000 K kullaniyorum yukarda Rifat Beyin de dedigi gibi videolari inceleyebilirsiniz . Yanliz fiyatlari artmis ben pazarlik yaparak 45 euroya almistim illa kötü yorum yazmak gerek herhalde aç gözü gibi hemen fiyat artiriyorlar . Benim ismimi vererek benim 45 euroya aldigimida söyleyin indirim kesin yapacaktir . Runstreet (TM) araba LED Far Sis Lambası H1 H3 H4 H7 H11 9005 HB3 9006 HB4 9012 HIR2 Oto Ampul Lamba Değİştİrİn Halojen Xenon HID
          http://s.aliexpress.com/FJzYfURv
          (from AliExpress Android) insignia team adinida kullanin bu siteye girdi o satici . Topluluk oldugumuzu bilirse indirim dahada fazla yapar.

Yorum

Uzun arastirmalar sonuucu alttaki urunu aldim kargoya verildi elime ulasmasini bekliyorum

Biraz gec kalinmis bir soru olacak ama 2016 1.6 cdti mercekli fara uyacakmi bu model 9012 uyar dedi servis engin bilgi birikimi olan degerli uyelerimiz cevaplarsa sevinirim

Cheap p6 lumileds lmz 10400lm, Buy Quality car led bulb directly from China car led Suppliers: Dear Customer, Runstreet(TM) is your one stop shop for Car LED Headlight Bulbs needs, no matter you need the highest br

Yorum

Hayırlı olsun, forumumuzdan bu ürünü kullanan bir arkadaş var. Farklı forumlarda da Run Street markası için iyi yorumlar okudum. Tak çalıştır şeklinde uyumlu olacağını düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Uğur K View Post
                Hayırlı olsun, forumumuzdan bu ürünü kullanan bir arkadaş var. Farklı forumlarda da Run Street markası için iyi yorumlar okudum. Tak çalıştır şeklinde uyumlu olacağını düşünüyorum.

tesekkurler ugur bey

insallah bi problem olmaz

Yorum

İşleniyor...
                X