Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Multimedya ekran sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Multimedya ekran sorunu

Merhaba arkadaslar

Aracim 2010 model insignia aracim var 1.6 turbo edition elegance cd 400 var ustunde buyuk ihtimalle sonradan takilmis ekran var torpido gozunde de usb sd kart cs girisi olan bir cihaz var..sorunum su ekrandaki navigasyon menu dvd muzik seceneklerine dokununca herhangi bir tepki yoknislevsiz gibi ilk aldigimda navigasyona dokunmustum sd kart yok takin diye bir yazi cikti bos bir sd kart taktim cikattim vs sonra sanki dondu kaldi arac ozellikleri klima kalorifer her seyi gosteeiyor ekranda ama ekrana dokundugumda tepki yok ve torpido gizundeki usb sd kart vs onlari taktigimda gormuyor calismiyor ekran..cd 400 un ustundeki cd girisine cd taktim calisiyor radio calisiyor arac ozelliklerine girince gosteriyor ama digerlri fonksiyon calismiyor ekran islevsiz ne yapabilirim fabrika ayarlarina getirmem sadece cd 400 le alakali seylerimi etkiliyor aracla alakali baska seyleri etkiliyormu temelli bozmak istemiyorum..torpidodaki cihaz ustinden reset attim bisey degismedi..

Ynt: Multimedya ekran sorunu

Sonradan takilan urunun markasi nedir

Markayi ithal eden firmayi arayin o yardimci olur size

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX

Merhaba gecen gun polen filtresini degistiriyordum bosta bir kablo vardi ustaya sordum aux kablosu dedi takili degildi onunla bir alakasi varmidir?ustunde herhangi bir marka model yazmiyor gecen gun sokturdum cikarttim yerinden cihazin ustunde de yazmiyordu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nurioner76
        Orjinal yazı sahibi: FacomX

Merhaba gecen gun polen filtresini degistiriyordum bosta bir kablo vardi ustaya sordum aux kablosu dedi takili degildi onunla bir alakasi varmidir?ustunde herhangi bir marka model yazmiyor gecen gun sokturdum cikarttim yerinden cihazin ustunde de yazmiyordu
        aux kablosu ile ekranın alakası yok.
        Fikrin kadar varsın!

Yorum

İşleniyor...
        X