Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2014 INSIGNIA için AFTERMARKET MULTIMEDIA-ANDROID KULLANAN VAR MI ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

mstfkls 'den aracı alıp birgün video çekimi yapıyım Necvox'da BACK tuşuna basılı tutarak interface'e geçiş yapılıyor.
    InsigniaTEAM

Yorum

Merhaba arkadaşlar,
      Çağrı Bey aracı alamadınız sanırım, video bekliyorduk biz de ))
      Saygılar.

2010 Astra Classic III 1.6lt 115hp Esentia
      2014 İnsignia 1.4 140hp Edition Elegance Still Paket

Yorum

Merhaba arkadaşlar,

sanırım Çağrı Bey den dönüş olmayacak,aşağıda verdiğim linkteki cihazı nasıl bilirsiniz?

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...10385750/detay
        Saygılar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: afyigit View Post
          Merhaba arkadaşlar,

sanırım Çağrı Bey den dönüş olmayacak,aşağıda verdiğim linkteki cihazı nasıl bilirsiniz?

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...10385750/detay
          Merhaba, geçen süre zarfında benim askerliğim çıktı, onun haricinde başka gelişmeler de oldu, araba artık sahibinde değil bu yüzden çekemiyorum
          InsigniaTEAM

Yorum

Arkadaşlar bu komple Android multimedyaların çok sinir bozucu bir sorunu var, açılma sürelerinin uzun olması. Yeni cihazlar daha hızlıdır eminim ama yine de standart sisteme göre çok daha uzun sürecektir. Özellikle bir yerlere uğrayıp araca bindiğinizde telefondan BT ile müzik dinlemeye devam etmek istediğinizde bu açılış süresi sinir bozucu olabiliyor. Bunu mutlaka dikkate alın, orijinal sistemin ses kalitesi de göz önünde bulundurulunca en iyisi 3-5 fazla verip Corvin vb interface taktırmak diye düşünüyorum.

Yorum

Ben bu arada corvin yetkili satıcısından uygun bir fiyat aldım. Kendileri çok ilgili, Geri görüş kamerasını da hediye olarak veriyorlar.
              Fikrin kadar varsın!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mr.big View Post
                Ben bu arada corvin yetkili satıcısından uygun bir fiyat aldım. Kendileri çok ilgili, Geri görüş kamerasını da hediye olarak veriyorlar.
                Ne kadar fiyat aldınız?
                Saygılar.

Yorum

mr.big fiyat?

Yorum

1400 tl, Montaj hariç, geri görüş kamerası hediye. Kör nokta uyarı kamerası istenirse +150 TL

Montajı ise tamamen soketli, kesme biçme yok.
                    Fikrin kadar varsın!

Yorum

Bu arada sonradan takılan ürünlerde düşük radyo sinyal gücü ve mevcut ses ssiteminden düşük ses kalitesi alınıyor diye duyumlar aldım. Gün içinde görülemeyen kalitede ekran paneli kullananlar ise çoğunlukta.

tek düşüncem : Corvin eski bi sistem. Yani geçen 2 yıl içinde ne işlemci, ne yazılım güncellemesi hiç bir şey olmadı. Aldığınız ürün güncel olmayacak. Kısa zaman sonra yüklemek istediğiniz uygulamaları desteklemeyecek.
                      Fikrin kadar varsın!

Yorum

Fiyat iyiymiş aslında ama hala psikolojik sınırımın üzerinde. Şöyle 1000 lira olsa hemen alırım ama şu an için telefonla idare etmeye devam edeceğim.

Bir de taktıran arkadaşlara Corvin'in "boot" süresi ne kadar paylaşırlarsa sevinirim. Eşimin aracında Navimex Android sistem var, özellikle kısa aralıklarla araçtan inip tekrar binmem gerektiğinde (örneğin akşam eve giderken alınacak şeyler için bir kaç yere uğradığımda) boot süresi oldukça uzun olduğu için sinir bozucu oluyor. Spotify'dan BT ile müzik dinliyorum, telefonun bağlanıp tekrar çalmaya başlaması dakikalar sürüyor.

Yorum

Arkadaşlar merhaba,

bugün ankaradaki emr garage ı aradım. Emrah arkadaş sanırım mekan sahibi,

https://www.youtube.com/watch?v=Aslyi_SMbfU&t=28s

yukarıda verdiğim linkteki 2gb ram li android 6 yazılımlı navimex 9929 cihazına 1350 +150 montaj olarak 1500 tl ye yaparız dedi,

yorumlar kısmında Kemal (Ramoğlu) Bey de soru sormuş ama fiyat alıp almadığı bilemiyorum.

kendisi eğer mesajı okur da cevaplarsa iyi olur.

bilgi için yazayım istedim.

saygılar

Saygılar.

Yorum

arkadaşlar merhaba,
                            orjinal R700 8" ekranlı araçlarımıza bu sonradan takılma multimedia sistemler olmuyormuş. hem ali expresden bir satıcıyla hem istanbuldan bir firma ile hem de ankaradaki emr garage daki bir yetkiliyle görüştüm.
                            bizim araçlara interface gerekiyor. bilginiz olsun. İnterface için fiyat aldığımda sizlere de bilgi veririm.

saygılar.
                            Saygılar.

Yorum

İşleniyor...
                            X