Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İnsignia için car pc...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: İnsignia için car pc...

Orjinal yazı sahibi: cagri
    bu 4sn'de açılan windows bildiğimiz windows mu yoksa mobile mı?
    kolay gelsin abi
    bildiğimiz windows çağrıcığım. başlangıçta çalışan bazı hizmetleri iptal edince hemen açılıyor aslında. benim sistem de 17 sn de açılıyor ama yetmez tabi

burada enterensan bi çalışma yapmış elemanlar bak bi

http://www.youtube.com/watch?v=96dWOEa4Djs

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hammer
      bu 4sn'de açılan windows bildiğimiz windows mu yoksa mobile mı?
      kolay gelsin abi
      bildiğimiz windows çağrıcığım. başlangıçta çalışan bazı hizmetleri iptal edince hemen açılıyor aslında. benim sistem de 17 sn de açılıyor ama yetmez tabi

burada enterensan bi çalışma yapmış elemanlar bak bi

http://www.youtube.com/watch?v=96dWOEa4Djs
      Çok fena...
      [COLOR=black]SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Opel Insignia 1.6 Turbo 180 HP Cosmo - Olimpik Beyaz + DVD 800 (2010)

Fiat Bravo 1.6 MultiJet 120 HP-320 NM Sport - Lav Kırmızı + Skydome (2013)

Yorum

iş yoğunluğu nedeniyle çok fazla ilgilenemediğim projemdeki gelişmeler...
        öncelikle bilgisayarı değiştirdim. atom işlemcili minipc ler hem ısı açısından hem de performans açısından beni pek kesmedi.Ben de şöyle bir sistem topladım:

Zotac H55 Wifi USB3.0 + 8GB DDR3 Ram + İntel I5 işlemci

Sonra bir arkadaşımın dükkanında mini atx bir kasa buldum ve bu malzemeleri onun içine yerleştirdim. açılış 13 sn. şimdi psu nun nimetlerini çözmeye çalışıyorum. üzerinde birçok konfigürasyon var ve birkaç ekstra çıkış var. şu anda testler devam ediyor....

Ayrıca sisteme geri vites kamerası eklemeyi başardım. Aslında monitör bunu destekliyormuş. monitörden çıkan sarı ve siyah uçlar data ve elektriğe bağlanıyor. bir de yeşil bir kablo monitörün kasadan çıkıyor. bu kabloyu da geri vites ışığına bağlayınca otomatik olarak kamera çalışıyor.

Yorum

Bu arada karışık bir konuyu araştırıyorum. Aslında radyo olayını henüz tam olarak çözebilmiş değilim. radyoyu pc nin aux kısnına bağlayıp dinlemek istiyorum. fakat bu durumda kontroller ve ekranda görüntüleme sorunu ortaya çıkıyor. bizim cd 500 lerin görüntü çıkışlarının sony 40 pin video sistemiye aynı olduğunu gördüm bir sitede. eğer bunu rgb ya da vga çıkışa entegre edebilirsem eski ekranı da görebilirim sanırım. bu konuda detaylı bilgisi olan var mı acaba?

Yorum

Hocam maşallah işi bitirdin sayılır video aktarman için bizim kullandığımız sistemi önerebilirim.

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=3171.0

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
              Hocam maşallah işi bitirdin sayılır video aktarman için bizim kullandığımız sistemi önerebilirim.

http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=3171.0
              onu gördüm fatih hocam. ama ben daha ucuz birşey düşünüyorum şimdilik. ekran görüntüsünü direk benim monitöre vermek gibi. ya da o görüntüyü dvr kartla alıp pc üzerinden ekrana vermek gibi. eşimin arabasına cyclone taktırmıştım. ondaki programı pc de çalıştırmaya uğraşıyorum. d2280 diye bişr yazılım. aslında bana cd500 ün tüm bağlantı şemaları lazım da bulamadım bir türlü.

Yorum

onu gördüm fatih hocam. ama ben daha ucuz birşey düşünüyorum şimdilik. ekran görüntüsünü direk benim monitöre vermek gibi. ya da o görüntüyü dvr kartla alıp pc üzerinden ekrana vermek gibi. eşimin arabasına cyclone taktırmıştım. ondaki programı pc de çalıştırmaya uğraşıyorum. d2280 diye bişr yazılım. aslında bana cd500 ün tüm bağlantı şemaları lazım da bulamadım bir türlü.
                bakmadım ama muhtemelen TIS2011'de vardır.
                download linki bulursan bana da pm atabilir misin abi ihihi
                InsigniaTEAM

Yorum

bakmadım ama muhtemelen TIS2011'de vardır.
                  download linki bulursan bana da pm atabilir misin abi ihihi
                  Çağrı,

....
                  Hatırlat buluşmaya getireyim.

.......
                  2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Bu arada karışık bir konuyu araştırıyorum. Aslında radyo olayını henüz tam olarak çözebilmiş değilim. radyoyu pc nin aux kısnına bağlayıp dinlemek istiyorum. fakat bu durumda kontroller ve ekranda görüntüleme sorunu ortaya çıkıyor. bizim cd 500 lerin görüntü çıkışlarının sony 40 pin video sistemiye aynı olduğunu gördüm bir sitede. eğer bunu rgb ya da vga çıkışa entegre edebilirsem eski ekranı da görebilirim sanırım. bu konuda detaylı bilgisi olan var mı acaba?
                    bizim getirdigimiz sistem senin bu iki sorununu cozuyor. biri 50P olan goruntuyu 40P ye ceviriyor. digeri ise kontrol etmeni sagliyor. yani calistirmak istedigin devreyi bir buton araciligiyla kontrol edip monitore gondermeyi sagliyor. Amerikayi yeniden kesfetmeye gerek yok sanirim. sen PC'yi halledersen goruntuyu mevcut CD500 veya DVD800 e biz aktaririz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozkanc
                      bizim getirdigimiz sistem senin bu iki sorununu cozuyor. biri 50P olan goruntuyu 40P ye ceviriyor. digeri ise kontrol etmeni sagliyor. yani calistirmak istedigin devreyi bir buton araciligiyla kontrol edip monitore gondermeyi sagliyor. Amerikayi yeniden kesfetmeye gerek yok sanirim. sen PC'yi halledersen goruntuyu mevcut CD500 veya DVD800 e biz aktaririz.
                      sorun burada başlıyor özkan hocam. benim sistem komple bir sistem. ben orj ekran yerine 8" dokunmatik ekran kullanmak zorundayım. elimde zaten bütün düğmeleri kontrol edecek devreye sahibim. hatta orj teyp ya da pc hangi sistemi seçersem o sistemi kumanda edecek şekle de getirebiliyorum. tek sorunum orj teybin görüntüsünü pc ye aktarmakta. rgb sistem olduğu için vga ya bağlama ihtimalim de olabilir belki. şimdilik bunu araştırıyorum.

Yorum

ewet uzun bir aradan sonra biraz daha gelişme...

öncelikle insignia sahipleri tis2000 de bağlantı şemalarına ulaşamıyorlar. sadece insignia değil astra j için de bağlantı şeması sadece tis2web de var. yani şimdilik entegrasyon uzak bana.

avertv volar go m analog tv kartını windows media center a bağlayıp oradan radyo ve tv yayını alabiliyorum. en büyük sorun radyo idi o halloldu. biraz yavaş ama sonuç görsel olarak güzel.

tabi sağıyla soluyla oynarken m4atx psu da sorun çıktı ve malesef. şimdilik üreticilerden destek bekliyorum. normal psu ile devam yani.

m4 atx sorunu çözüldükten sonra serviste kablo çekme işlemleri yapmaya başlanacak ve biraz plastik işleme işlemi olacak. eski ekranın üzerine yeni ekranı kapaklı gibi yapmayı planlıyorum. böylece eski ekrana ve menülere de erişebileceğim. ayrıca orjinallik de hiçbir bozulma olmayacak.

bir de video ekliyorum. pc ye birçok şey yüklediğim için başlangıç oldukça yavaşladı. çözüm basit format ile temiz bir sisteme kurulum.

pek bişi kalmadı ama yoğunluktan el atamıyorum...

http://www.youtube.com/watch?v=s7qRjW3zU_A

Yorum

Hocam azminden ve gayretinden dolayı Tebrikler clapclap clapclap

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                          X