Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD 800 Custom Rom - Tema Yükleme

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: tekyurek View Post
    arkadaslar buna uyarmi
    bendeki̇yle ayni bende yapamadim. Cd400 ve dvd 800. Cd ye kopyaladik dosyayi yazdirdik ama tanimadi .

Yorum

Kopya CD ler çalışmaz CD üzerinde lazer barkod var bu yüzden orjinal CD den yükleme oluyor

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Dvd 800 custom rom OPC olan 2020 yazılımı bir arkadaş verebilir mi?

Yorum

Bu custom rom sadece görüntü tema olarak değişiyor değilmi. Extra dan bir özellik katmiyor sanırım?

Yorum

Sadece görüntü tema değiştirme için

Yorum

linkler çalışmıyor. güncel linlk rica etsem

Yorum

Linkler çalışmıyor, lütfen güncel linlk rica edebilirmiyim

Yorum

Merhaba arkadaşlar ben dün araca tema yüklerken sistem hata verdi ve komple gitti. Bilgisayar ekranı gibi ekran geldi ve bütün ses ve görüntü sistemi gitti. Neden olmuş olabilir yardım ederseniz sevinirim.
                  insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
                  honda accord 2.4 Executive...

Yorum

Öncelikle geçmiş olsun
                    büyük bir ihtimal ile firmware yükleme sinde sorun oluştu yada yanlış versiyon yüklendi bu yüzden sistem dosyaları bozulduğu için açılmıyor aracın ses sistemi sinyal role tık sesi çıkmaz servise götürün yada bu sistemi çok iyi bilen bir ustaya gidin

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                      Öncelikle geçmiş olsun
                      büyük bir ihtimal ile firmware yükleme sinde sorun oluştu yada yanlış versiyon yüklendi bu yüzden sistem dosyaları bozulduğu için açılmıyor aracın ses sistemi sinyal role tık sesi çıkmaz servise götürün yada bu sistemi çok iyi bilen bir ustaya gidin
                      Öncelikle verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. sorunu konu başındaki dosyayı indirip yeniden yükleyerek çözdüm şükürler olsun.
                      insignia 1.6 Turbo Cosmo+flexride+teknik gri+sunroof+deri+cd 500 navi+19" Jant
                      honda accord 2.4 Executive...

Yorum

İşleniyor...
                      X