Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CD400 Navigasyon Dosyası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: CD400 Navigasyon Dosyası

https://image5.sahibinden.com/photos...9462268fpz.jpg

Ekran bu hocam aracın herşeyini yönetebiliyorum bu ekranda. İgo yu indirim sdcard a attım ardından cd changer in yanındaki sdcard girişine taktım gördü şuan takır takır çalışıyor.

Tavsiyeleriniz için saolun.
    2011 Opel İnsignia 1.6 Turbo Cosmo

Yorum

Gül'e Gül'e kullan

Yorum

teşekkürler hocam torpido da ışık yok sanırım patlamış bi eksiğim o
        2011 Opel İnsignia 1.6 Turbo Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SciNeLy
          teşekkürler hocam torpido da ışık yok sanırım patlamış bi eksiğim o
          Aslında yanarda o takılı olan dvd-sd kart ünitesinin üstünde kalır pek belli olmaz, eğer ampül patlaksa o ünite sökülmeden ampülü değiştirmek zor gibi ben led yapamamıştım birtek orayı
          2016 w205 AMG

Yorum

Anıl'ın dediği gibi torpidodaki ünite yüzünden ışık hiç belli olmaz. Birde ampül patlamadıysa bile kapağın açılmasıyla onu tetikleyen düğme arasında temassızlık olmuş olabilir. Bende olmuştu böyle bir sorun ampül yuvasından çıkartıp düzeltmiştim. 2-3 senedir sorunsuz.

Yorum

igo nun güncel 2016 haritası olan varmı arkadaşlar ? net adresini yazabilirmi olan varsa.
              Ergün GÜRBÜZ

Yorum

arkadaşlar benim arabada da cd 400 yazıyor ve renkli ekran navigasyon var. ancak açılışta çıkan logo falan sanki orijinal bir ürün gibi. forumdan anladığım kadarıyla cd 400 modellerinde navi olmuyor. ancak benim arabada navi tuşu var ancak bastığımda dosyanın yüklü olduğu yeri göstermemi istiyor. yani ya silinmiş ya da dosya yok. sorum şu acaba navi yükleyebilirmiyim

Yorum

Evet dediğiniz gibi sizin aracınıza oem multimedya cihazlarından takılmış. Sd karta istediğiniz navigasyon programını atıp, cihaz üzerinden de navigasyon programının ".exe" uzantılı dosyasını gösterirseniz navi tuşuna bastığınızda açılacaktır.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: SciNeLy
                    https://image5.sahibinden.com/photos...9462268fpz.jpg

Ekran bu hocam aracın herşeyini yönetebiliyorum bu ekranda. İgo yu indirim sdcard a attım ardından cd changer in yanındaki sdcard girişine taktım gördü şuan takır takır çalışıyor.

Tavsiyeleriniz için saolun.

hocam bende de aynı sonradan takılma ekran var ve bende i go primo navi yükledim yalnız navi çok ağır çalışıyor açılması 5 dk flan sürüyor aşırı donma var neden acaba bilen birisi varsa yardım edebilir mi birde siz hangi sürümü kurdunuz .
                    2012 İnsignia 2.0 cdti biturbo cosmo

Yorum

İGOnun 2017 güncel versiyonunu bende arıyorum. Cihazı satan yerden daha önce almıştım net adreslerini, oradan indiriyordum fakat adresi kaybettim. Net adreslerinden kolaylıkla indirebiliyorsunuz aslında.
                      Ergün GÜRBÜZ

Yorum

İşleniyor...
                      X