Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Mini 0826 Araç Kamerası [İnceleme]

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Mini 0826 Araç Kamerası [İnceleme]

Hayırlı olsun Uğur güle güle kullan

şimdi izliyorum da kalite çok iyi çözünürlük ve fps hangisini seçtin? bir de bu 3-5 dk olayını anlamadım ben örneğin sen 3 dk seçtiğin için tüm yolculuğu 3'er dk'lık videolar şeklinde mi kaydediyor?
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Teşekkürler Hasan.

1280 x 720 60 fps seçili attığım videolarda. Evet dediğin gibi bir saat yolculuk yaptık diyelim(bir saat kameraya enerji geldi) 60 dakikayı 3'er dakikalık parçalar şeklinde kaydediyor.

Almayı düşünen arkadaşlar cihaz şuanda 69.90$ 'a düşmüş. Son gün 14 nisan

Yorum

60 fps video gerçekten çok güzel bir seçenek. kesintisiz kayıt yapsa daha iyiydi. bende odisu marka bir kamera var. modelini tam hatırlayamıyorum ama hepsiburada da en çok satanlar arasında idi. 190 tl şu anki fiyatı ve memnunum gayet. ancak bu daha kompak ve entegre duruyor. paylaşım için teşekkürler.

Yorum

Kesintisiz kayıt yapması dezavantaj olabilir aslında. Kayıtlara ihtiyaç duyduğunuz anda uzun bir kaydın içinden bulmak, onu yetkili mercilere verirken ya komple tüm kaydı vermek veya uğraşıp kesmek gerekecektir. Böylelikle istenilen dosyayı anında teslim edebiliyoruz.

Birde olayın gerçekleştiği kaydı cihaz üzerinden kilitleyip silinmemesini sağlayabiliyoruz.

Yorum

Uğur teşekkürler, emeğine sağlık. Araçta sök tak yapmadan sürekli takılı bırakınca yazın o sıcaklarda, güneşte bir sıkıntı olur mu acaba?

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
            Bu uygulama bence fabrika çıkışı tüm araçlara zorunlu olmalı.Uğır paylaşım için teşekkürler. Bende araştırıyorum buna benzer bir şey, hatta arka cama da montaj yapılan modelleri de görmüştüm..
            Bende öyle düşünüyorum yakın zamanda belki olur.
            2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Orjinal yazı sahibi: denz
              Uğur teşekkürler, emeğine sağlık. Araçta sök tak yapmadan sürekli takılı bırakınca yazın o sıcaklarda, güneşte bir sıkıntı olur mu acaba?

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
              Bu uygulama bence fabrika çıkışı tüm araçlara zorunlu olmalı.Uğır paylaşım için teşekkürler. Bende araştırıyorum buna benzer bir şey, hatta arka cama da montaj yapılan modelleri de görmüştüm..
              Bende öyle düşünüyorum yakın zamanda belki olur.
              Zamanla ve aşırı sıcaklarda kalmasının kullanım ömrünü kısalttığı belirtilmiş, bilgili kişilerce. Zaten bu cihazı camdan sökmek 3 saniye, takmak 3 saniye. Bu sayede sıcaklarda sök-tak yaparak kullanım ömürünü arttırmak mümkün.

Yorum

Uğur bu bizim AFL sistemi de kamerayla çalışmıyor mu öyleyse o da hep aracın üstünde. Bişey olsa ona da olur herhalde

Yorum

Orjinal yazı sahibi: denz
                  Uğur bu bizim AFL sistemi de kamerayla çalışmıyor mu öyleyse o da hep aracın üstünde. Bişey olsa ona da olur herhalde
                  Abi onlar daha kaliteli ve daha farklı bir yapıya sahip olduğu için daha sağlamdır. Hem AFL sistemi kendi üzerinde herhangi bir elektrik depolaması yapmıyor, araç üzerinden otomatik olarak alıyor. Bu cihazlar ise ya kapasitör ile yada dahili pil ile çekim yapıyor. Kontak açıldığı an sarj alıyor, kontak kapandığında veyahut cihaz monte yerinden söküldüğünde bile belirli bir süre kendi depoladığı sarj üzerinden çalışabiliyor. Bu yüzden biraz daha hassas..

Yorum

Güzel çekim yapıyor gerçekten

https://www.dropbox.com/s/u22b5n1eul...A0041.MOV?dl=0

Burada 1. dakika da neredeyse ihtiyacınız olacakmış görüntülere verilmiş sadakanız varmış

Bende bu cihazı kullanıyorum oldukça memnunum 45 TL civarına almıştım iyi bir indirimden
                    http://urun.n11.com/arac-ici-kamera/...w&gclsrc=aw.ds
                    2013 Astra j Neptün Blue - Cosmo Jant - Cyclone Multimedya - Brc Lpg - Kapı kolu,Vites altı Led - Led Sis Farı - Krom Cam Çıtası - Krom Kapı Eşiği - Krom Kapı Kolu - Shark Anten - Cam Filmi

Yorum

Arkadaşlar, mini araç kamerası konusunda bu hafta PERPA daki tüm mağazaları dolaştım.Hemen hemen aynı ürünler, markaları değiştirilmiş sadece. Benim istediğimiz en büyük özellik çift kamera olması ve araç otoparkta, yol kenarında park halinde ve çakmaklıktan güç almaz iken, sarsıntı modu özelliği ile dahili bataryasından , çekimin devreye girmesiydi. Maalesef onlarca ürün arasında, pilden dolayı bunu karşılayan bir cihaz yok. Sizin bildiğiniz bu özelliği olan bir ürün var mı? Araç kamerası kullananlar,marka ve model olarak , tecrübelerini paylaşabilirler mi?

Yorum

Benim araç kamerası niyetine kullandığım sj4000 şişmiş bugün farkettim. Uğur K

Yorum

Sizin kova delinmiş, fotoğraflar gözükmüyor

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

benmkiler mi

Yorum

denz Güneşli havalarda park ettiğimde çıkartıp gölgeye koymaya dikkat ediyorum, şuanlık bir problemim yok benim Konuyu açalım bir seneyi geçmiş, güzel performans sunuyor halen daha. )

Yorum

Benimki de çalışıyor ama pil şişmiş Uğur. Ondan galiba.

Yorum

İşleniyor...
                                X