Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CarPlay - Android Auto Ana Konusu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Aslında burda servisin bu işi beceremediği inanıyorum, ama nasıl ispatlarım ?

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: unsal View Post
      Aslında burda servisin bu işi beceremediği inanıyorum, ama nasıl ispatlarım ?
      Servis yükleme yapmamış ve parayı almış. Onların kayıtlarında gözükür. Telefona ses kayıt programı yükleyip servisi arayın ve androidauto yüklediklerini sesli olarak söylemelerini sağlayın. Ardından doğru servise gidin,diş gösterin. Ya düzgünce yüklensin yada mahkemeye veriyorum deyin. Elinizdeki itiraf değerindeki ses kaydı hem işinize yarar hemde tüm masrafları onlar karşılar.

Yorum

• ayrıca şu tezi kullanın, eğer yazılım aracınıza uygun olmasaydı, zaten yazılımı gönderen merkezden onaylanıp upgrade başlamazdı, madem yüklediler görünmesi gerekiyordu. şasi no kontrolünden geçerek yazılım süreci aktifleşiyor diye biliyorum.
        1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
        Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
          ayrıca şu tezi kullanın, eğer yazılım aracınıza uygun olmasaydı, zaten yazılımı gönderen merkezden onaylanıp upgrade başlamazdı, madem yüklediler görünmesi gerekiyordu. şasi no kontrolünden geçerek yazılım süreci aktifleşiyor diye biliyorum.
          Tamamen doğru

Yorum

• manisa çözel opel servisde 500 tl ye yüklüyorlarmış.

Yorum

• Arkadaşlar, ANDROİD AUTO yüklendikten sonra, tv+ gibi uygulamalarıda açabilicezmi? yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ksk280 View Post
                Arkadaşlar, ANDROİD AUTO yüklendikten sonra, tv+ gibi uygulamalarıda açabilicezmi? yardımcı olursanız sevinirim.
                Android auto ile maalesef fizy ya da tvplus gibi uygulamaları açmıyor. Apple car play ile Fizy ekrana ekleniyor ve ekrandan yönetebiliyorsunuz, ama tv+ onda da yok.

Yorum

• tv+ seyredenler var diye biliyorum. ama hangi uygulama ile açılır, nasıl açılır bilmiyorum. nette de bişey bulamadım bununla ilgili. yükleyen arkadaşlar nasıl yaptıklarını anlatırsa sevinirim.

Yorum

• Eskiden mümkündü ama yeni sürümlerle youtube dahi açılamıyor. Yolunu bilen varsa paylaşırsa seviriniz..

Yorum

manisa çözel opel servisde 500 tl ye yüklüyorlarmış.
                      Bu kanalı inceleyin. Telefon rootlu olmalı.
                      https://www.youtube.com/channel/UCAa...gjL6BEUKRYNDPA

İnsigniateam İzmir whatsap grubumuz var. Buluşmalar falan oluyor.İsterseniz linke tıklayıp gelebilirsiniz.

https://chat.whatsapp.com/JufsVxDuNj9FCVVt9XACVB

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

Servis yükleme yapmamış ve parayı almış. Onların kayıtlarında gözükür. Telefona ses kayıt programı yükleyip servisi arayın ve androidauto yüklediklerini sesli olarak söylemelerini sağlayın. Ardından doğru servise gidin,diş gösterin. Ya düzgünce yüklensin yada mahkemeye veriyorum deyin. Elinizdeki itiraf değerindeki ses kaydı hem işinize yarar hemde tüm masrafları onlar karşılar.
                        Hocam güzel bir düşünce ve fikir fakat maalesef habersiz alınan ses kayıtlarının herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır ve mahkemede delil olarak kabul edilmemektedir. Hatta habersiz alındığından suç kabul edilebilmektedir. İstisnai durumlar hariç olmak koşuluyla (polis gizli operasyonları veya o bilginin başka hiçbirtürlü elde eilememesi gibi)
                        Insignia Sport Line 1.6 CDTI 136 Hp AT6

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: mert1411 View Post

Hocam güzel bir düşünce ve fikir fakat maalesef habersiz alınan ses kayıtlarının herhangi bir bağlayıcılığı bulunmamaktadır ve mahkemede delil olarak kabul edilmemektedir. Hatta habersiz alındığından suç kabul edilebilmektedir. İstisnai durumlar hariç olmak koşuluyla (polis gizli operasyonları veya o bilginin başka hiçbirtürlü elde eilememesi gibi)
                          Aslında dedğin doğru. Olmadı serviste yapılan işlemler kayıt altında tutuluyor. Ordan yola çıkarak hareket etmek daha mantıklı bu durumda.

Yorum

• Hocam tek çarem başka bir serviste bu işlemi yaptırıp android auto aktif hale getirtip, android auto ispatı ile güncelleme yaptığını iddia eden servisten para iadesi istemem sanırım.

Bu opel peugeot birleşmesi mersinde bizi çok mağdur etti. Opel markasını 2. sınıf gibi görüyor yeni servis..

Yorum

• 21,12,2019 android auto yüklemesi yaptırdım. 2 saat sürdü ve hemen kullanmaya başladım. telefondan bağlı olarak navigasyon kullanabiliyorum. google play müzik dinleyebiliyorum. mesajlar ve birde telefon görüşmeleri aynı telefondaki gibi. isim ve liste olarak ekranda çıkıyor. başka ekstra bişey yok. film video tv+ falan olmuyo. bilginize.

Yorum

21,12,2019 android auto yüklemesi yaptırdım. 2 saat sürdü ve hemen kullanmaya başladım. telefondan bağlı olarak navigasyon kullanabiliyorum. google play müzik dinleyebiliyorum. mesajlar ve birde telefon görüşmeleri aynı telefondaki gibi. isim ve liste olarak ekranda çıkıyor. başka ekstra bişey yok. film video tv+ falan olmuyo. bilginize.
                                Film,klip ve youtube var.Yukarda gönderdiğim bağlantıda elemanın yotube sayfasını inceleyin.Ben kullanıyorum.Telefon rootlu olacak.Kullanmadığım bir teli kolçağın içine koydum sabit duruyor,kendi kullandığım telden internet paylaşımı yapıyorum navi için.Araçta bıraktığım telde klipler var,ordan açıyorum.

Yorum

İşleniyor...
                                X