Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CarPlay - Android Auto Ana Konusu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Odak cevizlibağla görüştüm bugün. Android auto yu 400 lira karşılığında yükkeyebileceklerini söylediler. Sizce değer mi? Kullanan arkadaşlardan yorum alabilir miyim?

Yorum

• Yükle,tavsiye ederim.Bence kullanışlı.Google haritalar ve arada waze navigasyon gayet başarılı.

Yorum

• Teşekkür ederim. Yükleyeceğim sanırım 1 hafta sonra falan. Tecrübelerimi yazarım buraya.
        ​​​​​​

Yorum

• Android auto için İzmir'de yazılım yapan yer var mı acaba?
          [center]
          1.6cdti sport 
          GREY HURRICANE [center]

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: deniz57 View Post
            Android auto için İzmir'de yazılım yapan yer var mı acaba?
            En sağlamı fazla uzak değil,Manisa çözel yetkili servis. İzmir'de araştırdım ve oraya gitmeye karar verdim.Yeni arkadaşım 500tl'ye yapıldı.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post

En sağlamı fazla uzak değil,Manisa çözel yetkili servis. İzmir'de araştırdım ve oraya gitmeye karar verdim.Yeni arkadaşım 500tl'ye yapıldı.
              İzmir'de yapan servis mi yok yoksa pahalı mı yapıyolar?
              [center]
              1.6cdti sport 
              GREY HURRICANE [center]

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: deniz57 View Post

İzmir'de yapan servis mi yok yoksa pahalı mı yapıyolar?
                Egem yapıyoruz dedi. Ama yükleme için başvuru yapılıyor 3-4 gün sonra geliyor sabah aracı bırakıp akşam alıyorsunuz dedi. Netten araştırdığımda yaptıranların 1 saat içinde bittiğini bu tip bir uygulama olmadığını okudum. Çözel'e randevu alıp gittim. 45dk içinde yüklemeyi yapıp ayrıca telefonumada uygulamayı kurup kısa bir eğitimden sonra aracımı teslim ettiler. Androidauto güncelleme konusuna oldukça hakimler. 1 senedir sorunsuz kullanıyorum. Sizede şiddetle Çözel'i tavsiye ederim. Aracınızı ne yaptığını bilenlere emanet edin.

Yorum

• Arkadaşlar yazılımı ücret karşılığı yükleten bir arkadaş faturasını paylaşabilir mi ? Opel merkez Android auto Türkiye ye destek vermediği için bizim onayımız olmadan yüklüyorlar diyor . Sorumluluk yetkili servislerdeymiş .

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: yakar_35 View Post
                    İşin ilginç tarafı,Opel Türkiye ile görüşüyorum.AndroidAuto destek vermediği için servislerde yok diyor.Ben yetkili serviste nasıl yükleniyor diye sorduğumda "o servisin yaptığı birşey.müşteri sorumluluk alıp uygulatıyor" diyor. o zaman sizin servisler yazılım geliştirmeye başlamış,ar-ge gibi çalışıyor maşallah deyincede "şöyleydi böyleydi" diyerek yön değiştiriyorlar.Bir servis nasıl olur ana merkezden habersiz kaçak yazılım (bu anlama geliyor) yükleyebilir ki? Yani servislerinden adamların haberi yok.Servisler bağımsız özel servis mantığı ile çalışıyor demekki.Opel Türkiye'yi müşterileri memnun etmemek için gösterdikleri başarıdan dolayı ayakta alkışlıyorum.
                    aynen az evvel aradım aynı şeyi söylediler . servisler genel merkeze kafa tutup yüklüyor yazılımı

Yorum

• Beyler Carplay Ekranımı Beğendiniz mi

1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Tüm İnsignia ailesine merhaba

Bende dün insignia 2.ctdi cosmo otomatik alarak aranıza katıldım, kocaman çok güzek bir ekran ama içerik malesef boş, Eskişehirde android yada carplay yükletebileceğim bir yer varmı acaba , şimdiden teşekkürler

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post
                          Beyler Carplay Ekranımı Beğendiniz mi

Güzel olmuş.. telefon jealbreakli galiba.

Yorum

• Bir kaç gündür araştırıyorum. Benim Insignia'da Apple CarPlay var, fakat malesef Android Auto yok. Yükletmek istiyorum fakat rakamlar çok farklı 900 diyen var, 500 var.
                            Yakın zamanda bu fiyatlardan uygun yakalayan varsa bilgi verebilir mi?

Yorum

• Merhaba, ben mersindeki servise ücret ödeyerek güncelleme istedim. Aracım 2016 Cosmo Apple car play mevcut, android auto menüde görünmüyor.

Güncelle yaptıklarını fakat Android auto menüsü çıkmadığını söylediler. ücreti ödedim var işime yaramadı.

1. sorum benim arabanın destekleyip desteklemediğini nereden öğrenirim?
                              2. sorum yazılım güncellemesi gerçekten yapılıp yapılmadığını nereden anlarım ?

cevabınıza teşekkür ederim.

Yorum

• çok ilginç, carplayi olan 2015 modellere dahi yükletenler olmuştu. sorularınızın cevabını en iyi servisin vermesi gerekiyor.
                                1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                                Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

İşleniyor...
                                X