Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CarPlay - Android Auto Ana Konusu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Orjinal yazı sahibi: krm_kndmr View Post
    Pazartesi günü Android Auto yu ben de yüklettim fakat car stream, webviewauto, screen stream ı telefona yüklememe rağmen arabaya aktaramadım. Nette izlemediğim video kalmadı. Birde telefona root atıp deneyeceğim. Aracında bu dediğim program ve özelliklerini kullanan var mı?
    https://www.insigniateam.com/forum/g...3-androit-auto

Bu konuda Android telefonlar için adım adım yazmıştım, inceleyebilirsiniz.

Yorum

• arkadaşlar aranıza yeni katıldım aracim 2013 1.6 T cosmo ancak hiç bir şekilde telefonu baglayamadim ve cihazda projeksiyon diye bir modda yok bilgi verebilirmisiniz

Yorum

• Öncelikle hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız sizi va aracınızı daha iyi tanıyabiliriz, adettendir.

Sorunuza gelince 2015 öncesindeki cihazlarda projeksiyon malesef yok.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
          Öncelikle hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız sizi va aracınızı daha iyi tanıyabiliriz, adettendir.

Sorunuza gelince 2015 öncesindeki cihazlarda projeksiyon malesef yok.
          Peki android interface cihazı taktırılabiliyor mu? Corvin mi neydi sanırım?

Yorum

• Ben de güncel bilgi almak için konuyu okudum tekrardan ama ulaşamadım. Aracımda projeksiyon var car play de var 2015 sonu çıkışlı cosmo paket. Android auto yükleniyor sizin sayenizde biliyorum bunu. Ancak opel Mar a kayıt açtırdım. Yok dediler. İntellink güncellemesi var mı dedim. Var ama biz yapmıyoruz sanayi de yaptırın gibi bir cevap aldım. Yaptıran veya bilen biri İstanbul için bir yer önerebilir mi? Basit bir işlem için gereksiz masraf ve çaba sarfediyoruz

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: ALPRN View Post

Peki android interface cihazı taktırılabiliyor mu? Corvin mi neydi sanırım?
              Evet o uygulamada bir sorun yok.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

• İyi günler. Sitede ki adımları yaparak carstream üzerinden video oynatabiliyorum ama 10 sn sonra video donup kapanıyor ve AA tekrar giremiyorum. Sebebi ne olabilir telefondan mıdır? araçtan mıdır? bilemedim.Hiç başına gelen var mı? Stabil çalıştıran olduysa bilgisini almak isterim.

Yorum

• Merhabalar arkadaslar ben araniza yeni katılıyorum. 2015 insignia cosmo aldım bir hafta önce.Arkadaslar multimedya sistemine telefon (android) görüntüsünün aktarilabilecegini söylediler.Ama nasıl ve nerede olduğu konusunda bir fıkır sahibi değilim. İzmir Aliaga da ikamet ediyorum .Bu işimi yatırabileceğim bir yer varmi.Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim...TEŞEKKÜRLER

Yorum

• Yazılım ve üretim tarihi olarak 9.ay 2014 olarak görünüyor. Acaba güncellemesi var mıdır? İlla servise gelmeniz gerekir diyorlar. Forumda opelde çalışan yardımcı olabilecek arkadaş falan var mıdr acaba.

https://i.hizliresim.com/GZ1Ap3.jpg

https://i.hizliresim.com/nbG6GB.jpg

Yorum

• 2015 ikinci yarıdan itibaren üretilen araçlara serviste yükleniyor.Öncekilere malesef olmuyor,deneyenler olmuştu. İzmir çevresinde olanlara Manisa çözel opel yetkili serviste yaptırmalarını öneririm. 1saate yakın sürede hem araca yüklüyor hemde telefona yüklüyorlar,kısa bi eğitim verip gönderiyorlar.

Yorum

Yazılım ve üretim tarihi olarak 9.ay 2014 olarak görünüyor. Acaba güncellemesi var mıdır? İlla servise gelmeniz gerekir diyorlar. Forumda opelde çalışan yardımcı olabilecek arkadaş falan var mıdr acaba.

https://i.hizliresim.com/GZ1Ap3.jpg

https://i.hizliresim.com/nbG6GB.jpg
                        HMI'nin değişmesi lazım diye biliyorum.
                        InsigniaTEAM

Yorum

• Neyse umudumu kesiyorum artık . Birde cidden sır gibi hiç bir yerde yazılımı bulamadım nasıl yüklendiği hakkında da hiç bir öğreti yok. İngilizce kaynakta aradım yok.

Yorum

Neyse umudumu kesiyorum artık . Birde cidden sır gibi hiç bir yerde yazılımı bulamadım nasıl yüklendiği hakkında da hiç bir öğreti yok. İngilizce kaynakta aradım yok.
                            beyni uyumlu olan araçların yazılım yüklemesini servis yapıyor, Opel AG yetkili servise yazılım güncellemesini fatura ettiği için serviste parayla yapıyor işlemi. en son Ekcan'da 650 TL diye duydum. Beyni uyumlu olmayan araçlarda (2015 öncesi) HMI modülün değişmesi gerekiyor. saklanan bir bilgi değil bu
                            InsigniaTEAM

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

beyni uyumlu olan araçların yazılım yüklemesini servis yapıyor, Opel AG yetkili servise yazılım güncellemesini fatura ettiği için serviste parayla yapıyor işlemi. en son Ekcan'da 650 TL diye duydum. Beyni uyumlu olmayan araçlarda (2015 öncesi) HMI modülün değişmesi gerekiyor. saklanan bir bilgi değil bu
                              Yok ben kendim yapabilmek için arama yaptım. Hangi kabloyla ne şekilde yapılıyor herşeyin internette videosu var ama bununla ilgili hiç denk gelmedim. Onu belirtmek istemiştim.
                              hmi modül değişimi yaptırana kadarda interface cihaz taktırmak daha mantıklı sanırım.

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: wakeupkid View Post
                                Ben de güncel bilgi almak için konuyu okudum tekrardan ama ulaşamadım. Aracımda projeksiyon var car play de var 2015 sonu çıkışlı cosmo paket. Android auto yükleniyor sizin sayenizde biliyorum bunu. Ancak opel Mar a kayıt açtırdım. Yok dediler. İntellink güncellemesi var mı dedim. Var ama biz yapmıyoruz sanayi de yaptırın gibi bir cevap aldım. Yaptıran veya bilen biri İstanbul için bir yer önerebilir mi? Basit bir işlem için gereksiz masraf ve çaba sarfediyoruz
                                Buna cevap verebilme şansınız var mı?

Yorum

İşleniyor...
                                X