Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CarPlay - Android Auto Ana Konusu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Kesinlikle bu güncellemeyi alan beyle mutlaka temas halinde olalım ve bilgileri alalım, yani gerçekten özel bir bilgi bu, 2015 ler güncelleme alıyorsa 1500 tl den kurtulacağım şahsen ekstra oeme gerek kalmayacak. necrolotus lütfen cagri beyin sorduğu bilgiler hakkında dönüş yapın işin realitesini araştırsın.

Eğer daha önce çok kez söylediğim gibi neden 2016 lara oluyorda 2015 lere olmuyo basit bir güncelleme işlemi tamamen aynı cihazlar, niçin olmasın diye düşündük, belkide kısıtlama yapmadan yazılımı direk güncelleseler tüm r700 ler android auto destekleyecek.
    Son düzenleme: selcuktuncer; 09.03.2017, 11:52.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Geçen ay ilk bakımını yaptırmıştım...Bende merak ettim şimdi bak..Bi kontrol edeyim...

Yorum

• Aracım, 2015 insignia 1.6 cdti cosmo. Multimedya sistemi, NAVI 900 IntelliLink. Muhtemelen Navi 900 olan bütün araçlarda bu güncelleme ile android auto programı gözükecektir. eğer Ankara da iseniz Konya yolu Opal a gidip en son sürüm yazılım yükletebilirsiniz. Bence diğer servislerdede en son sürümü vardır yazılımın. İsterseniz yazılımın sürümünü fotoğraf çekip koyabilirim.

Yorum

• o zaman iş yaş oldu. r700 den bahsediyordunuz sanki... teşekkürler
          1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
          Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

• Baktım da değişen hiç birşey yok malesef..

Yorum

• Şimdi bu güncellemenin r700 e yapılmadığını mı anlıyoruz
              Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo AT + Kış Paketi
              Who needs an SUV when I've got the Insignia sedan

Yorum

• önceki açıklamalara göre 2016 haziran öncesine android auto gelmeyecekti.2015 navi 900'e geldiyse eğer r700'lere de gelmiş olması lazım

Yorum

• Q: My vehicle is equipped with an older infotainment system that is not compatible with Android Auto. Can I update my vehicle’s infotainment system and make it compatible with Android Auto?
                  A: For model year 2016 Navi 900 / Touch R700 IntelliLink a software update is available as of May 2016 that adds compatibility with Android Auto. Please contact your dealer for further information. Compatibility with Android Auto cannot be added to other infotainment systems.

Burada yazdığı gibi 2016 modelleri için Android Auto'nun özelliğinin eklenmesi her iki modelede yazilim güncellemesi yapılarak mümkün.

Yorum

• Arkadaşlar 2016 cosmo r700 sahibi olup da bu güncelleme ile Android auto ya kavuşan oldu mu? Ocak ayında tekrar arayın demişlerdi Mart oldu ben gm ye mail atıyorum tekrar yarın, cevabı paylaşırım.

Yorum

• cagri bakacaktı. Biz de beklemedeyiz 2014 r700 sahibi olarak

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: eto1907 View Post
                        cagri bakacaktı. Biz de beklemedeyiz 2014 r700 sahibi olarak
                        Araç sahibinden bilgi gelmediki :/
                        InsigniaTEAM

Yorum

• Kasım 2016 trafiğe çıkışlı 1.6 cdti cosmo sahibiyim ve ilk aldığım andan itibaren android auto yu ve apple car play i kullanıyorum.güncelleme v.s birşey yaptırmadım.bilginize...

Yorum

• Orjinal yazı sahibi: levent vardar View Post
                            Kasım 2016 trafiğe çıkışlı 1.6 cdti cosmo sahibiyim ve ilk aldığım andan itibaren android auto yu ve apple car play i kullanıyorum.güncelleme v.s birşey yaptırmadım.bilginize...
                            2016 ortasından itibaren çıkan araçlarda android desteği mevcut. Öncesi araçlar için günceleme verilmeyeceğini "planlanmadığının" bilgisini bizzat opel türkiye ile yaptığımız görüşme sonrasında öğrendim.

Ayrıca durumun trafiğe çıkış tarihi ile ilgisi yok. Galeriler araçları stok yaptıklarından Aralık trafik çıkışlı araç dahi ağustos öncesi üretim olabilir. Önemli olan üretim dönemi.
                            Son düzenleme: mehmet.goktepe; 14.03.2017, 13:15.

Yorum

• apple car play kullanıyorum gayette başarılı, android auto madem gelmiyor, opel satış politikası olarak aynı cihazlara sırf model yılı ay farkı var diye güncelleme yapmıyorsa, komik diyip mecburen bir interface taktıracağım ümidi kestim. hem böylece android tüm özellikleriyle ekranımızda olur. araç oem orjinalliğide bozulmamış olur.

Yorum

• Opel tr musteri ilişkileri ile yaptığım görüşmede Android Auto uygulaması Türkiye de desteklenmediği için 2016 ilk yarı üretimli araçlara güncelleme vermediklerini belirtti. Android Auto uygulamasının Türkiye desteği olmadan kullanılmasını da onermediklerini belirttiler. Yapılan güncellemenin Android Auto ile ilgili olmadığını da eklediler. Ama sanırım bu güncelleme yapıldığı zaman sanırım Android Auto arayüz bağlantı kodları da sisteme yüklenmiş oluyor.

Yorum

İşleniyor...
                                X