Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CarPlay - Android Auto Ana Konusu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Hgmkaya
    replied
    Merhabalar arkadaslar ben araniza yeni katılıyorum. 2015 insignia cosmo aldım bir hafta önce.Arkadaslar multimedya sistemine telefon (android) görüntüsünün aktarilabilecegini söylediler.Ama nasıl ve nerede olduğu konusunda bir fıkır sahibi değilim. İzmir Aliaga da ikamet ediyorum .Bu işimi yatırabileceğim bir yer varmi.Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim...TEŞEKKÜRLER

Leave a comment:

• roadside.picnic
    replied
    İyi günler. Sitede ki adımları yaparak carstream üzerinden video oynatabiliyorum ama 10 sn sonra video donup kapanıyor ve AA tekrar giremiyorum. Sebebi ne olabilir telefondan mıdır? araçtan mıdır? bilemedim.Hiç başına gelen var mı? Stabil çalıştıran olduysa bilgisini almak isterim.

Leave a comment:

• HaniBanaDemiş
    replied
    Orjinal yazı sahibi: ALPRN View Post

Peki android interface cihazı taktırılabiliyor mu? Corvin mi neydi sanırım?
    Evet o uygulamada bir sorun yok.

Leave a comment:

• wakeupkid
    replied
    Ben de güncel bilgi almak için konuyu okudum tekrardan ama ulaşamadım. Aracımda projeksiyon var car play de var 2015 sonu çıkışlı cosmo paket. Android auto yükleniyor sizin sayenizde biliyorum bunu. Ancak opel Mar a kayıt açtırdım. Yok dediler. İntellink güncellemesi var mı dedim. Var ama biz yapmıyoruz sanayi de yaptırın gibi bir cevap aldım. Yaptıran veya bilen biri İstanbul için bir yer önerebilir mi? Basit bir işlem için gereksiz masraf ve çaba sarfediyoruz

Leave a comment:

• ALPRN
    replied
    Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
    Öncelikle hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız sizi va aracınızı daha iyi tanıyabiliriz, adettendir.

Sorunuza gelince 2015 öncesindeki cihazlarda projeksiyon malesef yok.
    Peki android interface cihazı taktırılabiliyor mu? Corvin mi neydi sanırım?

Leave a comment:

• HaniBanaDemiş
    replied
    Öncelikle hoş geldiniz. Kendinize ait bir tanışma konusu açarsanız sizi va aracınızı daha iyi tanıyabiliriz, adettendir.

Sorunuza gelince 2015 öncesindeki cihazlarda projeksiyon malesef yok.

Leave a comment:

• kahya09
    replied
    arkadaşlar aranıza yeni katıldım aracim 2013 1.6 T cosmo ancak hiç bir şekilde telefonu baglayamadim ve cihazda projeksiyon diye bir modda yok bilgi verebilirmisiniz

Leave a comment:

• muhiddin
    replied
    Orjinal yazı sahibi: krm_kndmr View Post
    Pazartesi günü Android Auto yu ben de yüklettim fakat car stream, webviewauto, screen stream ı telefona yüklememe rağmen arabaya aktaramadım. Nette izlemediğim video kalmadı. Birde telefona root atıp deneyeceğim. Aracında bu dediğim program ve özelliklerini kullanan var mı?
    https://www.insigniateam.com/forum/g...3-androit-auto

Bu konuda Android telefonlar için adım adım yazmıştım, inceleyebilirsiniz.

Leave a comment:

• yakar_35
    replied
    Orjinal yazı sahibi: krm_kndmr View Post
    Pazartesi günü Android Auto yu ben de yüklettim fakat car stream, webviewauto, screen stream ı telefona yüklememe rağmen arabaya aktaramadım. Nette izlemediğim video kalmadı. Birde telefona root atıp deneyeceğim. Aracında bu dediğim program ve özelliklerini kullanan var mı?
    AAmirror ve AAunlock programlarını kur telefona.Telefon kesin rootlu olmalı. Bu verdiğim programlar tel ekranını araca yansıtma için.

Leave a comment:

• krm_kndmr
    replied

Leave a comment:

• jeremo32
    replied
    Jailbreak tamam fakat CarBridge için paypal istiyor o yok Yükleyemedim

Leave a comment:

• selcuktuncer
    replied
    Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Yok çözünürlükten ziyade menüler, arayüz falan filan olarak. Arabanın ekran çözünürlüğü zaten güzel.
    Bu arada flac müzik olayını öğrendim, denemelik birkaç şarkı indirdim, bilgisayarda bile efsane çaldı hasta oldum. Arabada denemek için can atıyordum ama malesef navi900 okumadı ihihi ek programla vs çalıştırma imkanın varda şarkıları flac formatlı indirmeni tavsiye ederim
    kardeşim ekran gayet güzel, alırım ekran görüntüsü videoda eklerim.

Flac elbet indiririm telefondan çalarım farkı görürüz

Leave a comment:

• cagri
    replied
    Orjinal yazı sahibi: selcuktuncer View Post

çağrı kardeşim,
    araç ekranındaki görüntü kalitesinden bahsediyorsan kesinlikle ama kesinlikle tatmin edici. 1080p olan klipleri örneğin indiriyorum ben, bose ses sitemi burada kendini çok belli ediyor. kesinlikle normal mp3 ile dağlar kadar fark var. videolarda bambaşka bir performans kazanıyor bose. müsait bir zamanda araç ekranında da görüntüler alır eklerim.
    Yok çözünürlükten ziyade menüler, arayüz falan filan olarak. Arabanın ekran çözünürlüğü zaten güzel.
    Bu arada flac müzik olayını öğrendim, denemelik birkaç şarkı indirdim, bilgisayarda bile efsane çaldı hasta oldum. Arabada denemek için can atıyordum ama malesef navi900 okumadı ihihi ek programla vs çalıştırma imkanın varda şarkıları flac formatlı indirmeni tavsiye ederim

Leave a comment:

• selcuktuncer
    replied
    Orjinal yazı sahibi: cagri View Post
    araç ekranındaki görüntü nasıl abi? bu arada carplay bağlıyken telefonda ss alınca araç ekranının da ss'ini aldığını görünce çok şaşırmıştım
    çağrı kardeşim,
    araç ekranındaki görüntü kalitesinden bahsediyorsan kesinlikle ama kesinlikle tatmin edici. 1080p olan klipleri örneğin indiriyorum ben, bose ses sitemi burada kendini çok belli ediyor. kesinlikle normal mp3 ile dağlar kadar fark var. videolarda bambaşka bir performans kazanıyor bose. müsait bir zamanda araç ekranında da görüntüler alır eklerim.

Leave a comment:

• cagri
    replied
    araç ekranındaki görüntü nasıl abi? bu arada carplay bağlıyken telefonda ss alınca araç ekranının da ss'ini aldığını görünce çok şaşırmıştım

Leave a comment:

İşleniyor...
X