Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sistemimde görüntü var ses yok

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sistemimde görüntü var ses yok

Merhaba arkadaşlar.Yeni aldığım araçta multimedya sistemi var.Büyük ihtimalle cyclone torpidoda dvd usb ve sd kart girişi ile reset tuşu bulunmakta.Problemleri sıralarsam;
    1-Dvd,usb,sd dosyalar görünüyo oynatabiliyorum ama ses çıkmıo (diyelimki radyodayken usb den şarkı çalıyorum ekranda çalıo ama ses gelmiyor.radyo kanalındaki ses devam ediyo)
    2-avi formatındaki bi klibi oynatmaya çalıştım.görüntü yok beyaz bi ekran bazende siyah bi ekran gelio ses yine yok.Ekrana dokunduğumda klibin play çubuğu çıkıo orda da gördümki klip oynuo ama ses ve görüntüsü yok
    3-navi uygulaması açtığımda son konumda takılmış olarak görünüyo herhangi bir hareket yok.ses de yok.
    4-anahtarı takıp cihaz başladığında logolu açılış ekranı 3 dk yakın ekranda kalıyo ve cihaz çok geç açılıo.
    5-bluetooth cihaz bulamıo
    6-geri görüş kamerası çalışıyo bi problem yok
    Cd 400 ün bütün fonksiyonları çalışır durumda radyo cd usb falan ama aux u denemedim
    servise götürdüm baktı sistemden serviste monte edilmemiş dedi.başka bi elektronikçiye yönlendirdi.o arkadaşta yazılımsal bi problem olabilir dedi sökmek istemedi.bi diğer elektronikçi sökülüp servisine göndermemiz lazım dedi.oda 1 aydan fazla sürer dedi.şimdi ne yapmalıyım bulunduğum ilde bu işten anlayanda pek yok galiba çünkü epeyce araştırdım.sistemi söktürüp daha kaliteli ve sorunsuz bir sistem taktırsam diye düşünüyorum.bu konuda fikir ve tavsiyede bulunacak arkadaşım olursa çok memnun olurum.şimdiden teşekkürler
    NOT: İlk basit çözüm yolları denendi akü kutup başları sök tak ve reset ama olumsuz

Ynt: Sistemimde görüntü var ses yok

Ellendiğine, uğraşıldığına deymez. Yenisini alın. Hemde android li olur. Mis..
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Bencede sök tak olur yada olmaz.. konsol yalama olur.. ses yapar.. yenisini alın andoid bir cihaz bir sefer olur temiz olur diyorum..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Aklımdaki de öyle bişey. Önereceğiniz bi sistem veya marka var mıdır

Yorum

Navigasyon ve multimedya sistemleri bölümüne bakın.. Alan arkadaslar yorumlar ve fotolar vardı.. Bulablirseniz necvox platinium dvn - p 1034 iyi bir makineye benziyor..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

sorun çözüldü aux girişinde çıktı problem.küçük bi usta dokunuşuyla işlem tamam.

Yorum

Merhabalar usta ne gibi işlem yaptı ve düzeldi açıklayabilirmisiniz? teşekkürler
              http://i.hizliresim.com/dbLkzD.jpg
              2011 Model Opel İnsignia 1.6 Turbo Cosmo (39 LB 512)/ 1998 Model Toyota Corolla 1.6 xei (59 HC 828)

Yorum

S.a yeni uye oldum sadece yardimci olmak ses var goruntu yok bu sorun deli etmisti beni ama sonunda cok basit sekilde cozdum ???? ses komple gitmisti benim yazmasi uzun ben fransadayim watshaptan yazan olursa goruntulu bi sekilde deneriz beraber
                Son düzenleme: FacomX; 20.07.2019, 23:53.

Yorum

Facomx hocam merhaba.bende de ayni sorun var.ses bazen geliyor bazen gelmiyor .geri gorus kamerasini degistirdim ondan sonra olmaya basladi.sorun ne olabilirki? Siz nasil cozdunuz mumkunse soylermisiniz?

Yorum

MErhaba , yeni konu açmak istemedim.
                    Bende aynı sorundan müzderipim.
                    Aracımda cd400 mevcut. Ayrıca cyclone marka dabıl ekran mevcut. Cihazın Torpido da 2 usb çıkışı var, usb takıyorum görmüyor. Aracın kolçak altı orjinal usb çıkışına flash takıyorum şarkıların isimleri çıkıyor sn ilerliyor ses yok. Aynı yerde aux çıkışına teli bağlıyor kulaklık işareti oluyor şarkılar çalmıyor. Mp3 dinlemenin tek yolu; bluetooth üzerinden yahut cihazın sd kart yerıne ulaşarak ( panel arkasında)

Usb ile şarkı dinlemek için Bi fikri olan var mıdır ?

Yorum

Nasıl çözdüğünüzü açıklayabilirmisiniz
                      rica etsem..

Yorum

İşleniyor...
                      X