Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Necvox & Flyaudio

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Necvox & Flyaudio

Serkan bey bu konu hakkında göründüğü kadarıyla bilgi sahibisiniz rica etsem bize necvox hk. Bilgi verebilirmisiniz

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tezserkan
      bende dayanamadım yazmak istedim.sitede fly audio ve cylone reklamları ve destekleri var bu nedenlede bu iki marka tavsiye ediliyor.fakat unutulmamalıki necvox türkiyede dvd ve navi cihazları getiren ilk firmadır.bence güvenle alınabilir.yanlış yönlendirmeler yapılıyor.ayrıca necvox ve cylone ürünlerin aslında aynı olduğunun farkındamısınız acaba..?fly audio insignia için orjinal gibi durmuyor bu arada...,

saygılar kolay gelsin..
      çok yanlış düşünüyorsunuz bence. biz ilk önce Cyclone reklamını aldık birkaç ay sonra Flyaudio reklamı aldık.
      Cyclone bizim ilk sponsorumuz olmasına rağmen çoğu konuda kötüledim, bunu saklayacak değilim.
      ancak Fly ile canlı canlı karşılaştırınca ikisinin de birbirinden üstünlükleri olduğunu gördüm.
      ve ikisi içinde hiçbir sorun ve olumsuzluk görmedim.

ancak hangi foruma girseniz Necvox için şikayet bulabilirsiniz.
      kendinizi tanıtmadan bu markayı savunmanız da amacınızı açıkça belli ediyor
      ya Necvox yetkilisisiniz yada Necvox kullanıcısısınız.
      InsigniaTEAM

Yorum

Ben Necvox kullanıyorum yaklaşık bir haftadır.Tek sorunum bazı Cyclone kullanıcılarınında yaşadıkları bazı şarkılarda, hoparlörler üzerinden motor sesi duyulması.Çözümü basit; bobin takılarak en aza indiriliyor.Servise ilk gidişimde uygulatacağım bende..

Sitede şikayet eden kişiler büyük ihtimalle yanlış montaj mağduru ve ya arızalı ürün denk gelmiş olabilir..Cyclone ile karşılaştırdığımda birçok şeyi aynı..

Yorum

Çağrının satıcı şüphelerine katılıyorum. Böyle bir itham ve iftira ile size cevap yazmaya bile değmez.
          Cevap da yazmayacağım zaten.

Ancak şunu unutmayın bir çoğu çoluğunun çocuğunun rızkından keserek, belkide elinde avucunda ne varsa bu arabaya yatıran, en az 52.000 -53.000 Lira para sayan bu topluluktaki insanlar aldıkları OPEL Insigniaları en ufak çıtırtıda yerden yere vururken, 3-5 kuruşluk yok Fly'mış, yok Cyclone'muş, yok Necvoxmuş uğraşmazlar.
          Belki ucuz bir piyasadan geliyorsunuz ama burası sizin sandığınız/düşündüğünüz kadar ucuz bir yer değil haberiniz ola. !
          Biraz zahmet edip forumdaki ilgili konuları okusaydınız bari.
          Yukarıda "eminimki" işini düzgün ve doğru bir biçimde yapmaya çalışan Sonax bayisinin reklamı var ama Meiguiars ürünleri forumda yere göğe sığdırılamıyor.

Bu arada inmisin cinmisin ? hele bir kendini tanıt bakalım.
          Öyle herkes elini kolunu sallaya sallaya gelip yazamıyor. Burası nezih bir topluluğun yazdığı bir yer.
          Bak bu forumun kuralları da var. http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

bende dayanamadım yazmak istedim.sitede fly audio ve cylone reklamları ve destekleri var bu nedenlede bu iki marka tavsiye ediliyor.fakat unutulmamalıki necvox türkiyede dvd ve navi cihazları getiren ilk firmadır.bence güvenle alınabilir.yanlış yönlendirmeler yapılıyor.ayrıca necvox ve cylone ürünlerin aslında aynı olduğunun farkındamısınız acaba..?fly audio insignia için orjinal gibi durmuyor bu arada...,

saygılar kolay gelsin..
          2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

hayırlı olsun hasancığım kimden gördünde gaza geldin acaba? )
            F30 Sport+

Yorum

fly ekran olrak daha büyük ama cd koyma yeri ortada olduğu için sonradan yapılma olduğu çok belli oluyor onun için benimn gözümde direkt eleniyor bide üzerinde saçma sapan mp3 filan yazıları var tamamen bitiriyor kendini... necvox bilmiyorum ama cyclone orijinal görünüm için süper... ben astrada şuan çok memnunum
              F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri

saygılar kolay gelsin..
                çok yanlış düşünüyorsunuz bence. biz ilk önce Cyclone reklamını aldık birkaç ay sonra Flyaudio reklamı aldık.
                Cyclone bizim ilk sponsorumuz olmasına rağmen çoğu konuda kötüledim, bunu saklayacak değilim.
                ancak Fly ile canlı canlı karşılaştırınca ikisinin de birbirinden üstünlükleri olduğunu gördüm.
                ve ikisi içinde hiçbir sorun ve olumsuzluk görmedim.

ancak hangi foruma girseniz Necvox için şikayet bulabilirsiniz.
                kendinizi tanıtmadan bu markayı savunmanız da amacınızı açıkça belli ediyor
                ya Necvox yetkilisisiniz yada Necvox kullanıcısısınız.
                http://www.facebook.com/profile.php?id=755237629
                http://www.facebook.com/group.php?gi...3368602&v=wall

2011InsigniaSportsTourerCosmoFlexrideOPC20"

Yorum

İşleniyor...
                X