Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni modellerde USB'nin kaldırılma nedeni?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Yeni modellerde USB'nin kaldırılma nedeni?

hım, benım usb gırısım yok, ben sımdı paraylamı dınlıyorum ))

Yorum

ve daha hızlı şarkı değişimi demek oluyor
      F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HASAN_APG09
        ben aracımı yaklasık 3 ay once aldım, dcd400 paket olarak, 6lı cd changer yoktu on goguste tek cdlık yer var, bıde aracı teslım alırken gelen aracta usb gırısının olmadıgını ve 220 lık bı ındırım yapılacagını soledıler ve faturadada ındırım yapıp usb gırısı yoktur dıye bı acıklama yazmıslardı, benım ıcın pekte onemı yok zaten kullanmıyorum, ne ıse yaradıgını bıle bılmıyorum desem yalan olmaz )
        zaten tek cd yeri olması normalki, 6 cd'nin hepsini oradan takıyorsunuz ihihi
        hiç kullanmadım ama sanırım load tuşuna basarak sırayla kendi yerleştiriyor. eğer CDC400 ise kesin changer vardır.
        InsigniaTEAM

Yorum

ne bılım eskıden 6lı chargerler vardıya, genelde torpıdoda oluyolardı, onu dusundum ben, sımdı yuvada bı cd var, ustune bı dahamı takmaya calısayım, bıraz anlatırmısınız...

Yorum

bu arada sımdı baktım benımkı cd400 mus, ıkıncı cdyı denedım ama almıyo ıcıne, sanırım teklı, bıde cagrı bey aklıma takılan ton ayarlarında ort.aralık dıye bıse var, ayarı +12 ve -12 ye kadar gıdıyo, neyın ayarı bu ve nerde olması gerkıyo...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HASAN_APG09
              bu arada sımdı baktım benımkı cd400 mus, ıkıncı cdyı denedım ama almıyo ıcıne, sanırım teklı, bıde cagrı bey aklıma takılan ton ayarlarında ort.aralık dıye bıse var, ayarı +12 ve -12 ye kadar gıdıyo, neyın ayarı bu ve nerde olması gerkıyo...
              orta aralık daha çok şarkıcının sesini ön plana çıkarıyor.Ben -6 falan yapıyorum.O ayarı nasıl kullanacağınız sizin zevkinize kalmış.Bas ve tizleri daha bariz duymak istediğim zaman -12 bile yaptığım oluyor.
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Bu USB'lerdeki sorunun ne olduğunu ve ne zaman araçlara tekrar USB konulacağını Opel Almanya'dan arayan Türk müşteri temsilcisi bilmiyor.

Aracı bir an önce almak istiyorum, ancak bu USB benim için çok önemliydi(iPhone), şimdi sırf belki kısa sürede USB'li araçlar tekrar gelir diye bekleyeyim mi diyorum(bu sefer de fiyatlar ne olur belli değil).

Şu anda Cosmo, CD400 ancak USB'siz gelecek olan 2011 model aracı alsam, ilerde USB sorunu çözülürse(yazılım veya donanım) ve arabalar tekrar USB'li gelmeye başlarsa, benim araca USB takabilir miyim serviste? Ana ünitede kablosu ayrı mıdır, yoksa harness içinde midir? Gelen araçlarda kol dayama altında USB takılacak yer boş mu olur, yok hiç yer olmaz mı? Bu konularda bilgisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.
                '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
                '15 BMW 118i LCI

Yorum

İşleniyor...
                X