Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Fly Audio Sorunsalı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Fly Audio Sorunsalı

Herkese merhaba,

Ürünü bende yeni taktırdım fakat kontağı kapatıp arabayı tekrar çalıştırdığımda hangi konumda olursa olsun DVD modunda başlıyor. Bir nevi sanki bilgisayardaki boot özelliği gibi başlangıcı kaldığı yerden değilde dvd modundan başlatıyor. Siz de yaşadınız mı bunu ?

Ynt: Fly Audio Sorunsalı

İsterseniz mp3 modunda da başlatılabiliyor. Eski konuları incelerseniz ayrıntılı olarak anlatılıyor.
    34 ST 579 '09 C180 Kompresor

BİR ZAMANLAR 34 KRR 79 1.6T Edition Elegance Teknik Gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip
      İsterseniz mp3 modunda da başlatılabiliyor. Eski konuları incelerseniz ayrıntılı olarak anlatılıyor.
      Konuların hepsini neredeyse inceledim fakat bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

Yorum

Bende de açılışta dvd modunda çalışıyor. Radyo veya klima kontrollerine konsoldan müdahale edilince otomatik olarak radyo ekranına geçiş yapıyor. Ben bu durumu çok sorun etmedim. Ama nasıl bir çözüm olur bilmiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ratip
          Bende de açılışta dvd modunda çalışıyor. Radyo veya klima kontrollerine konsoldan müdahale edilince otomatik olarak radyo ekranına geçiş yapıyor. Ben bu durumu çok sorun etmedim. Ama nasıl bir çözüm olur bilmiyorum.
          Haklisiniz fakat araci surekli kullaniyoruz. Her defasinda rwdyo tusuna basmak bir sure sonra sinirlerimi bozuyor.zaten urunu almadan buradaki ana baslik uzerindeki memnuniyetleri okuyarak aldim. Ama bu olay soguttu beni. Sabah ise giderken isten gelirken kullanilsa haklisiniz cok sorun edilecek bisey yok ama surekli kullanimda yeter beee dedirtiyor insana

Yorum

Acaba yazilim guncellemesi ya da baska bir yolla bu cozulur mu? Elektronik sistem üzerinden düşünecek olursak bunun yaziliminda dvd olarak acilmasi programlanmis. Tipki bilgisayardaki bios uzerinden boot ayarini degistirdigimiz gibi.

Yorum

Flyaudio'yu en iyi bilen Mehmet bey. Ona danışabilirsiniz

Yorum

bende'de ayni sorun var kontağı kapatıp tekrar açtğımda radyo aclıyor conra cd ye gecıyor. bi türlü ayraını yapamdım bende. benım orjınal DVD 800
                ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

Bende bazen radio da bazende dvd modunda aciliyor ama nasil oluyor bilmiyorumm
                  Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                  [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

o değilde, bu navi cihazların tv ayarları beni çileden çıkarıyor. Çekmemek için yapılmışlar sanki.
                    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
                    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Valla ben hiç beğenmedim ürünü. Ram belleği midir nedir bilmiyorum ama tepkileri çok yavas

Yorum

İşleniyor...
                      X