Duyuru

Collapse
No announcement yet.

S60 marka/model navigasyon cihazı veya başka ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• S60 marka/model navigasyon cihazı veya başka ?

Selamlar.
    İzmirdeyim. Uygun fiyatlı ve işimi görebilecek navigasyon arayışında bir iki yere uğrayıp fiyat aldım. Yetkili servisten fiyat aldım. 2 bin TL gibi afaki bir fiyatla karşılaştım. Önceki yetkili servis deneyimlerimde necvox gibi bir kötü anı olması nedeniyle yetkiliden pek tabi uzaklaştım.

Ses/görüntü sistemleri ile uğraşan yerel dükkanlardan gördüklerim arasında gözüme çarpan S60 adında bir marka veya model di. 850 TL gibi bir rakam aldım. Hatta üzerinde takılı insignia bile vardı içeride. İncelerim baktım, ekran ve hızı tatminkar derecede hatta, 1500 tl lik necvox tan bile çok çok iyi derecedeydi. Geri görüş kamerası dahil...

Bu marka yı bilen arkadaşlarımız var mı veya önerebilecek ucuz yollu bir ünite de olabilir.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Ynt: S60 marka/model navigasyon cihazı veya başka ?

up.....
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -

Yorum

Benim kullandığım, işimi fazlasıyla gören ucuz bir navigasyon var fakat siz beğenmezsiniz. Onun için önermiyorum.

Yorum

Necvox ile bir marka daha vardi servisin taktigi dojunmatik...ikiside cok cakma duruyor aracta...orjinali en iyisi...800 tl gibi bir rakama varsa hic yoktan iyidir heleki necvox tan daha iyoyse..
        2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
        yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

necvox hakikatten çakma duruyor. Plastiği tırnağım deydi. Ve çizildi. O derece.

800 tL ye S60 denen bir cihaz var. Takılı halde inceledim. Başarılı görünüyordu. Ekranı, dokunmatiği ve hızı tatminkardı. AVT ve Necvox tan sonra cihaz turbolu gibi deldi resmen.

Yorum

Konuyu sonuçlandırmak ve düşüncesi olan arkadaşlara yardımı olur düşüncesi ile;

Geçen hafta, izmirde ege music center, denen yerde S60 marka oem navigaston cihazı taktırdım.
            İşçilik biraz kötü olsa da, hataları sonradan kendim düzeltme düşüncesi ile aracı aldım.

Cihaz beklentilerimin çok üzerinde çıktı. Uzaktan kumanda oluşu, bluetooth üzerinden stereo müzik dinleme, ( necvox da mono idi )
            geri kameranın analog sinyali ( bazı cihazlarda dijital aktarım sebebi ile düşük FPS ) menü hızı, ekran kalitesinin yeterliliği, gibi özellikleri çok beyenimi kazandı.
            micrto SD kart girişi, 5 audio cd hafızaya alabilmesi gibi detaylarla Pahalı cihazlardan eksiği yok düşüncesindeyim.

Almak isteyenlere tavsiye edebilirim.

Yorum

İşleniyor...
            X