Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Necvox 9438HD bağlantı sorunu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Necvox 9438HD bağlantı sorunu

Arkadaşlar birkaç gün önce forumdan necvox almıştım. Bugün kısmet oldu bağlattım. Ancak bağlantı sırasında bir problem oluştu sanırım aracın kendi orjinal radyosu ve cd çaları çalışmaya devam ediyor. Necvox sadece ekran olarak çalışıyor. Diğer tüm fonksiyonları kullanamıyorum. Kullanmaya çalıştığımda 1-2 saniye içersinde ana ekrana dönüyorum. Ne yaparsam yapayım aracın orjinal teyp sistemini devreden çıkartamadım. Pazartesi tekrar yaptırdığım ustaya gideceğim. Bağlantı konusunda öneriniz nedir nerede hata yapmış olabiliriz.
    Astra 1.4 T Cosmo Füme + Navigasyon

Ynt: Necvox 9438HD bağlantı sorunu

Güle güle kullanın,
    Bende Necvox kullanıcıyım anlayabildiğim kadarıyla cevaplamaya çalışacağım.

Cd dinlemek için aracın cd-rom sürücüsünü tavsiye ederim ses daha net kaliteli çıkar cihazın cd sürücüsü genelde dvd izlemek için ideal.
    Bu cihaz araca aux girişinden bağlandığı için sürücüler arasında ki fark bundan çıkıyor. Konsolda bulunan cd ve radyo tuşları aynen çalışmaktadır sadece fark daha büyük ekranda görmenizdir. Bunlara ek usb den müzik dvd dinleyebilir ve izleyebilirsiniz lakin kolçak içinde ki usb den değil cihazın çıkısı olan usb den takmanız gerekir. Navigasyon yine ilave bir menüdür ayarlayıp deneyebilirsiniz. Necvox un arayüzü opelin orjinal teyp görüntüsüyle aynı olduğu için farketmeniz mümkün değil sadece bu farkı usb de farklı olduğunu görürsünüz. Kontrol ettirmeniz gereken şey araca aux dan mı bağlandı? buna dikkat edin...

Umarım yardımcı olabilmiştirim.
    İnsignia 1.4T-140hp (Ecufast +30hp), Necvox Navi-Infinity surround system,Sprint booster, Çift egzoz uygulaması

Yorum

Pazartesi tekrar kontrol ettireyim. Kafam karman çorman oldu nasıl iştir çözemedim açıkcası.

Yorum

esse grup'un necvox teknik bilgiler kısmında insignia ya montaj resimlerle anlatılıyor.. Belki size bir fikir verebilir.. linki atıyorum..
        http://www.essegrup.com/icerik.asp?inf=40

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Çok çok teşekkür ediyorum hocam bunu pazartesi ustaya göstericem

Yorum

Bugun sorunu cozduk aux baglantilari yapilmamis yaptiktan sonra yine problem devam etti, kutup basini sokup takinca hersey normale dondu ) Cihaz hakkinda bilgileri daha sonra tekrar paylasacagim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasip
              Bugun sorunu cozduk aux baglantilari yapilmamis yaptiktan sonra yine problem devam etti, kutup basini sokup takinca hersey normale dondu ) Cihaz hakkinda bilgileri daha sonra tekrar paylasacagim.
              Orjinal yazı sahibi: Hasip
              Çok çok teşekkür ediyorum hocam bunu pazartesi ustaya göstericem
              Sorunun çözülmesine sevindim ... ii günlerde kullanın cihazınızı..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

İşleniyor...
              X