Duyuru

Collapse
No announcement yet.

NECVOX

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• NECVOX

DEĞERLİ ARKADAŞLAR, START -STOP'LU ARACIMA 8 İNÇ NECVOX TAKTIRMIRŞTIM, TA Kİ DÜNE KADAR, UZUN ARAŞTIRMALAR SONUCU YETKİLİ SERVİS NECVOX'UN ARAÇ UYKU MODUNDA OLDUĞU ZAMAN 56 MİLİAMPER AKIM ÇEKTİĞİNİ ARACIN ÜZERİNDEKİ ORJİNAL TEYP'İN 2 MİLİAMPER OLDUĞUNU VE START-STOP SİSTEMİNİ BUNDAN KAYNAKLANAN SEBEPLE ÇALIŞMADIĞINA KARAR VERDİLER VE ŞU AN ARACIMDA Kİ NECVOX'U SÖKTÜRMEK ZORUNDA KALDIM.KONU HAKKINDA YORUMLARINIZI RİCA EDİYORUM

Ynt: NECVOX

Cihazınızı takdırdığınız süre ile çıkardığınız süre arasında ki zaman farkı nedir?
    İnsignia 1.4T-140hp (Ecufast +30hp), Necvox Navi-Infinity surround system,Sprint booster, Çift egzoz uygulaması

Yorum

NECVOX müşteri hizmetleri ile birebir konuşup sorunu iletmeniz halinde bir çözüm ypolu bulup yardımci olurlar diye düşünüyorum..Sistemin uzerinde bu kadar akım çekecek ne olabilir ki? acaba sistem kapalı iken arka planda çalişan ne olabilir?
      2010 Model 1.6 Insignia Sport Tourer

Yorum

benim aracımdada ilk aldığımda serviste takılan necvox multimedya sistemi var .. start stop aracın değişken şartlarından dolayı çalışmayabiliyor.. bu şartlar forumda bi konuda var sanırım .. ama necvox açıkken start stop u hiç etkilemedi bende..
        [center]
        İnsignia 1.4 T Edition Elegance [b][color=red]Stil Paket

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kaya yalçın
          benim aracımdada ilk aldığımda serviste takılan necvox multimedya sistemi var .. start stop aracın değişken şartlarından dolayı çalışmayabiliyor.. bu şartlar forumda bi konuda var sanırım .. ama necvox açıkken start stop u hiç etkilemedi bende..
          Orjinal yazı sahibi: fatihim17
          DEĞERLİ ARKADAŞLAR, START -STOP'LU ARACIMA 8 İNÇ NECVOX TAKTIRMIRŞTIM, TA Kİ DÜNE KADAR, UZUN ARAŞTIRMALAR SONUCU YETKİLİ SERVİS NECVOX'UN ARAÇ UYKU MODUNDA OLDUĞU ZAMAN 56 MİLİAMPER AKIM ÇEKTİĞİNİ ARACIN ÜZERİNDEKİ ORJİNAL TEYP'İN 2 MİLİAMPER OLDUĞUNU VE START-STOP SİSTEMİNİ BUNDAN KAYNAKLANAN SEBEPLE ÇALIŞMADIĞINA KARAR VERDİLER VE ŞU AN ARACIMDA Kİ NECVOX'U SÖKTÜRMEK ZORUNDA KALDIM.KONU HAKKINDA YORUMLARINIZI RİCA EDİYORUM

Yorum

YETKİLİ SERVİS AKÜMÜ GARANTİDEN DEĞİŞTİRDİ, ACABA TEKRAR TAKTIRSAM MI DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Yorum

İşleniyor...
            X