Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GPS Navi Fiyat performans Açısından Piyasada En İyisi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• GPS Navi Fiyat performans Açısından Piyasada En İyisi

Merhaba Arkadaşlar.
    Şu an piyasada İnsignia için sonradan montajı yapılan GPS/NAVi ürünleri içerisinde fiyat ve performans açısından en iyisi (sorunsuz kullanım, birebir uyum vb.) hangisi veya hangileri?
    Bazı markaların iki parçadan oluştuğunu gördüm. (torpido güzünde olan) tek parçalı olan modelleri mi yoksa bu şekilde iki parçalı olan modellerden mi önerirsiniz?
    Bir de ürünü alıp başka bir yerde montajını yapmaya kalkarsak montaj ücreti için ne kadar ücret talep ediliyor?
    İnsignia CDTİ 160ps COSMO Siyah Flexiride+Sunroof

Ynt: GPS Navi Fiyat performans Açısından Piyasada En İyisi

güncel...... Görüntü sistemi satın alacağım : ) Uygunfiyatlı araştırmaya girdim.
    CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
    SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

ben 2012 temmuzda aracımı alırken serviste necvox un 9933 black edition modelini taktırdım gayet memnunum cihazla ilgili hiçbir sıkıntı yaşammadım
      tek sıkıntım flaş bellekte klip oynatırken mp3 dosyasına geçiş yapamıyorum flaşı söküp takıyorum ancak öle dosyalara geri dönebiliyorum
      bu benimmi beceriksizliğim cihazın mı eksikliği bilemedim
      onun haricinde nokta kusuru yok

Yorum

necvox un yeni plantinium serileri çıkmış esse grup un sitesine bakabilirsiniz menüleri oldukça hoş duruyo 1080p video sistemini oynatabiliyomuş ancak astra j ve bi sürü markada de olmasına rağmen insigniada göremedim eğer o varsa onu tavsiye ederim ben mail ve mesaj attım adamların sitesine cevap bekliyorum..

EDİT:// link vermek yasakmı bilmiyorum ama bahsetmiş olduğum ürün bu
        http://www.otoelektronik.net/turkish...-urun1994.html

fiyatını bulamadım siz bulabilirseniz bizide bilgilendirin..
        İNSİGNİA'sız

Yorum

Iki ay önce Flyaudio aldım. Fakat şu an sağlıklı bir şekilde çalıştıramadım. Bulunduğum yerde yetkili servis yol. Esse Group da uzaktan teknik destek vermedi. Bu şekilde bir sonuçla karşılaşacağımı bilseydim almazdım. Önerileriniz için teşekkürler.

Yorum

2 Hafta önce Navimaster taktırdım. Özellikle benim için aracın orjinal USB'sinin çalışması önemliydi. Bu yüzden tercihimde etkili oldu. Cihazdan memnunum.
            Opel Insignia 2.0 CDTI Edition Elegance Siyah, Sunroof Paket, 18' Jant

Yorum

bir ay önce montaj yapıldı. Hatalar giderilemedi, Distribütür firma uzaktan yardım konusunda malaesef sınıfta kalınca, araçta öylece duruyor. Sadece daha önceki orijinal ekran mono iken şimdiki renkli.

Yorum

İşleniyor...
              X