Duyuru

Collapse
No announcement yet.

navigasyon açılmıyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• navigasyon açılmıyor

arkadaşlar .aracı ilk aldğımde navigasyon çalışıyordu ..geçen gün , kartı çıkarıp içindeki müzikleri değiştirdim .şimdi navigasyonu açmak istediğimde kartı kontrol etmemi söylüyor ..kartı bilgisayara takıyorum müziklerden başka bir dosya yok ..yardımcı olabilirmisiniz teşekkürler

Ynt: navigasyon açılmıyor

Müzik atarken harita dosyalarını silme ihtimaliniz varmı ?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

hayır yok abi ..başka dosya yoktu zaten. ama bilgisayara ilk taktığımda biraz geç açılmıştı kendisi sildi galiba ...eğer öyleyse ne yapmam gerekir

Yorum

araçtaki navigasyonun markası nedir ?

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

abi orjinal .navigasyonu .. araç 2010 model ..cd 500 dvd 800 galiba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: exelanze
            Aracınız başka bir navigasyon programı yüklemeyi kabul ediyorsa dün bununla ilgili bir link paylaşmıştım.Bu sayfada bulabilirsiniz.
            1.4 edition elegance stil paket+necvox navigasyon sistemi panacotta gri

Yorum

2010 modelde CD500 veya DVD800 vardır ve bu iki sistemde de SD kart girişi yoktur. Eğer SD kart girişiniz varsa, aracınızda sonradan takılan DVD GPS sistemi var demektir. Ekrana dokunarak işlem yapıyorsunuz değil mi?

Bu sistemlerde de SD kart içerisinde navigasyon programı yüklü olması gerekir, forumda gerekli yardımı bulabilirsiniz. Ayrıca yazılımı SD karta attıktan sonra cihazın ayarlarından navigasyon programının .exe dosyasını seçmeniz gerekir.
              '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
              '15 BMW 118i LCI

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cit_38
                Aracınız başka bir navigasyon programı yüklemeyi kabul ediyorsa dün bununla ilgili bir link paylaşmıştım.Bu sayfada bulabilirsiniz.
                teşekkürler
                Orjinal yazı sahibi: Fixx
                2010 modelde CD500 veya DVD800 vardır ve bu iki sistemde de SD kart girişi yoktur. Eğer SD kart girişiniz varsa, aracınızda sonradan takılan DVD GPS sistemi var demektir. Ekrana dokunarak işlem yapıyorsunuz değil mi?

Bu sistemlerde de SD kart içerisinde navigasyon programı yüklü olması gerekir, forumda gerekli yardımı bulabilirsiniz. Ayrıca yazılımı SD karta attıktan sonra cihazın ayarlarından navigasyon programının .exe dosyasını seçmeniz gerekir.
                evet dokunarak işlem yapıyorum

Yorum

Aracınızda orijinal navigasyon yok, sonradan takılan navigasyon ürünü var. iGO Primo diye aratarak navigasyon programı yükleyebilirsiniz, bu sitede de gerekli bilgi var, ancak başka sitelerde de bulabilirsiniz.
                  '11 Insignia 1.6 Turbo Cosmo RoadRover Nav
                  '15 BMW 118i LCI

Yorum

Aracınızda orijinal navigasyon yok, sonradan takılan navigasyon ürünü var. iGO Primo diye aratarak navigasyon programı yükleyebilirsiniz, bu sitede de gerekli bilgi var, ancak başka sitelerde de bulabilirsiniz.
                    demek fabrikasyon değil bu navigasyonlar ..sonradan takılmış derken.. aracı alırken bayii mi takıyor navi yi ..bildiğiniz link varsa atabilirmisiniz ..ben birkeç link denedim bir işe yaramadı ... teşekkürler

Yorum

siz kartı cıkarınca navigasyon harita prpgramının yolunu bulamıyor yani exe dosyasını bulamıyor
                      Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                      [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

demek fabrikasyon değil bu navigasyonlar ..sonradan takılmış derken.. aracı alırken bayii mi takıyor navi yi ..bildiğiniz link varsa atabilirmisiniz ..ben birkeç link denedim bir işe yaramadı ... teşekkürler
                        hocam bu linkten indirebilirsiniz ben sorunsuz kullanıyorum ama benim navigasyon cihazım necvox sizde de sıkıntı çıkartmaz umarım.
                        http://turbobit.net/sdpsuzbck7ui.html

Burdan indirdikten sonra baktınız sorunsuz çalışıyor aşağıda vereceğim linkten de 2013 temmuz güncellemesini sitede anlatıldığı şekilde yükler kullanırsınız.Şuan yukardaki linkteki hali 2012 Temmuz

http://forum-androidsitem.net/konu-u...lding-poi.html

Yorum

abicim arkadaşın sd kartında var zaten program sadece exe dosyasını seçmesi lazım otomatik bulamıyor sen seçiyorsun dosyayı
                          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

arkadaşlar kartı ilk bilgisayara taktığımda kartı biçimlendirmişti bilgisayar ..galiba dosyayı o zaman sildi

Yorum

arkadaşlar kartı ilk bilgisayara taktığımda kartı biçimlendirmişti bilgisayar ..galiba dosyayı o zaman sildi
                              Hocam bende ondan dolayı linkleri vermiştim indirip kurulumu yapabilirsin diye.

Yorum

İşleniyor...
                              X