Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cevap: opel insignia kapı hoparlörlerinden ses gelmiyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Cevap: opel insignia kapı hoparlörlerinden ses gelmiyor

Arkadaşlar hepinize merhaba.
    2.el 2011 model 1.6 180 hp insignia elegance paket aldım araçta nav800 var. İsterseniz Hemen lafı fazla uzatmadan sadede gelmek istiyorum çünkü bu durum çok canımı sıkıyor.
    Aracı alırken bagajda subbufer vardı. Bende bagajı çok daralttığından dolayı subbufer istemedim satıcıda aracı satarken bana doğal olarak subbuferı almış ancak kapılardaki hoparlörleri değiştirdiğini ve ucuz yollu bir amfi alarak kullanabileceğimi söyledi. İlk başta fazla kafaya takmadım ama şuan sadece ön konsoldan ses geliyor.Bu da böyle bir araç için gerçekten çok sinir bozucu. Şimdi kendim direk olarak kapı hoparlörlerini orjinalindeki gibi bağlamak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Ynt: Cevap: opel insignia kapı hoparlörlerinden ses gelmiyor

welcome

Bir Elektrikçiden destek alın

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

tesısat yapıldıgında hoperler anfiye baglanmıstır anfi iptal edılınce ses kesılır.teypten anfiye anfiden hoperlorlere gider kablolar iptal olur anfi iptal elınce. hoperlülerin dırek teybe baglanması gerkır sesın alınması ıcın. ses sitemyle ben cok ugrasmıstım bi türlü randuman almıstı
      ** 2012 NSIGNIA 1,4 140 BG Karbon Siyah... 2012 INSIGNIA 1,6 Cosmo Karbon Siyah... ve ** 2016 INSIGNIA 1.6 otomatik CDTİ Siyah

Yorum

İlginize teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla bu kablolardan kapı hoparlörlerini tekrar bağlayabilirim. Ama Rica etsem sizlerden biri bana bu kabloların orjinal halinin resmini çekip yollayabilir mi. Bende resme bakıp doğru bağlantıyı yapmaya çalışırım. alala

Yorum

İşleniyor...
        X