Duyuru

Collapse
No announcement yet.

necvox navigasyon güncelleme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• necvox navigasyon güncelleme

merhaba arkadaşlar aracımda necvox navigasyon sistemi mevcut sanırım yeni olanı önceki sahibi taktırmış 6-7 aylık daha
    fakat güncelleme biraz eski gibi geldi önceki aracımda next in cama takılmalı navi.vardı çok daha iyiydi diyebilirim.
    En azından bunu güncellemem mümkün mü son 1-2 yılda yapılan yollardan bi haber bir de bu navigasyon ömür boyu ücretsiz
    değil mi? Bir yıl sona erince ücret ödeyip mi devam etmemiz gerekiyor şimdiden herkese teşekkür ederim.
    1.4 edition elegance stil paket+necvox navigasyon sistemi panacotta gri

Ynt: necvox navigasyon güncelleme

Ücret konusunu bilmiyorum ancak güncelleme işlemi için Naviextras sitesinden Naviextras Toolbox'u indirmeniz gerekiyor.Birde üye olacaksınız o siteye. Araçtaki hafıza kartını bilgisayarınıza takıp toolbox aracılığıyla güncelleme yükleyebilir, başka ülkelerin haritalarını indirebilirsiniz. Eğer programı beğenmiyorsanız; farklı bir navigasyon prgoramını indirip aracınızda kullanabilirsiniz..

Yorum

naviextras sitesine giriyorum ancak burada NECVOX markası yok. Markayı seçemediğiniz zaman güncelleme imkanı tanımıyor bu site... Hangi markayı seçmemiz gerekiyor???
      1.6T Cosmo (2011) / Teknik Gri / Necvox Infotainment + kamera / Prins VSI–2 Keihn Enjektör – Turbo Map – Valve Care...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: bigbrother
        naviextras sitesine giriyorum ancak burada NECVOX markası yok. Markayı seçemediğiniz zaman güncelleme imkanı tanımıyor bu site... Hangi markayı seçmemiz gerekiyor???
        merhaba hocam,aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum bir çözüm yolu bulabildiniz mi acaba?

Yorum

Esse diye bi yer var orada

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mustafa
            Esse diye bi yer var orada
            Teşekkür ederim hocam.Esse aklıma hiç gelmemişti.Sağolun.

Yorum

İşleniyor...
            X