Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CD 400 Telefon Ekleme

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• CD 400 Telefon Ekleme

Öncelikle merhabalar arkadaşlar. Aracımı henüz 2 gün önce aldım. Direksiyonda ve panel üzerinde phone vs yazıyor. Bastığımda sessiz moda alabiliyorum. Ancak config bastığımda telefonla alakalı bir işlem göremedim. Aracım 1.6 turbo edition elegance. Benim aracımda bluetooth varmı yoksa sadece o tuşlar sistemi sessize almak içinmi konulmuş. Aracımda USB ve Aux girişi var. Bir sorun yok sorunsuz çalışıyor hepsi. Telefon konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
    Astra 1.4 T Cosmo Füme + Navigasyon

Ynt: CD 400 Telefon Ekleme

welcome
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

öncelikle Welcome bu özellik Cosmo'larda ya da yeni stil paketi ile alınan araçlarda standart bulunuyor. Eğer serviste navigasyon taktırırsanız oradaki buton ile eşleştirip kullanabilirsiniz. Normal edition elegancelerde bluetooth yok
      2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

abi arabayı alalı 1 yıl oldu ben daha yeni ekledim çokta önemli bi özellik değil illede yokluğunu çekersen piyasada çok güzel bluetooth cihazları var parrot iyi diye duydum
        2009 1.6T Cosmo-Nar Kırmızı-Flexride-DVD800 navi-Park Assist-Tam Deri Spor Koltuklar-Llumar film

Yorum

Biraz bekleyelim o zaman duruma göre hareket ederiz
          Astra 1.4 T Cosmo Füme + Navigasyon

Yorum

İşleniyor...
          X