Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD 800 Navigasyon Müjdesi :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: DVD 800 Navigasyon Müjdesi

Arkadaşlar ankara ve istanbulda deneme sansım oldu oldukça başarılı navı programın ara yuzu pekte kullanıcı dostu değil aslında ..ama önceki harita surumune göre cok daha ıyı.mutlaka servise gidin ve ucretsiz guncelemmenizi yaptırın.
    İnsignia Cosmo 1.6 T 180 Hp Şimşek Gri,DVD800-Afl,Flexride-İnfinity Ses Sistemi,Piano Black,Sunroof,Spor Yay..Sport Edition.

Yorum

İnsignia Cosmo 1.6 T 180 Hp DÜŞÜNÜYORUZ DVD800LÜMÜ ALSAK ALMASAKMI KARAR VEREMEDİK YAZILIMLA İLGİLİ SIKINTILARI VARMIŞ ZANNEDERSEM DVD İZLEYEMİYORUZ HER NE KADAR ADI DVD800DE OLSA YOKSA BİZDE MEHMET ARKADAŞIMIZ GİBİ SONRADAN FLYAUDİOMU TAKTIRSAK KARAR VEREMEDİK AÇIKCASI BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ EĞER SEVİNİRİM VE FLYAUDİO TAKTIRDIĞIMIZDA VİTESİN HEMEN ARKASINDAKİ ADI ZANNEDERSEM TURN PUSH O CALIŞIYORMU AKTİF OLARAK BU KONULARDA YARDIMCI OLURSANIZ EĞER SEVINIRIM ŞİMDİDEN TŞKLER CÇOK ACİL CEVAP BEKLİYORUM SİZLERDEN...

Yorum

DVD800 alırsanır turn-push oluyor ama sonradan Flyaudio taktırma imkanınız olmuyor.
        CD400 alırsanız FlyAudio takabiliyorsunuz ama turn-push olmuyor.

bence turn-push'u bu tercihlerde bir seçenek olarak düşünmeyin, çok fazla özelliği yok,
        navi, destination, back vs. gibi tuşlar ve radyonun üstündeki yuvarlak çevirme tuşunun yaptığı aynı işleri yapıyor.
        yani sadece elinizi kaldırıp yorulmamış oluyorsunuz.
        InsigniaTEAM

Yorum

Navigasyon yazılımı çok yetersiz, harita yeterli değil.

4000 tl'ye yakın farkı sadece renkli bir ekrana vermek gibi birşey.
          1,6 Turbo cosmo+nav+ergo deri

Yorum

Walla arkadaşlar DVD 800 ü ben de çok düşünmüştüm alırken ama şimdi iyiki almamışım diyorum. FLY kesinlikle çok güzel bi cihaz. Hele navigasyonu çok başarılı. Köy yolları bile var. Hele şehir merkezinde kapı numarasına kadar. Ne diyeyim.
            Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Arkadaşlar 4/2/2011 de gelen son sürüm için servisime çağırıldım, ama halen daha Kendi adresim olan " Fahrettin Altay Meydanı - Üçkuyular - Konak - İzmir " adresi yok İzmirin ilk semtlerinden olmasına rağmen pek çok semtle birlikte burasını da göstermiyor.

Yorum

hoşgeldiniz, öncelikle kendinizi Tanışma bölümünde tanıtırsanız seviniriz;

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?board=1.0

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

adres olarak anlayabileceği bir adres girmeniz gerekebilir..
                  o kadar merkezi bir yerin olmadığını sanmıyorum hele ki bizim aosb sokak sokak varken?
                  şehir olarak izmir değil,konak,fahrettin altay ya da üçkuyular olarak girmeyi denediniz mi acaba?

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

İşleniyor...
                  X