Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Necvox ekran parlaklığı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Necvox ekran parlaklığı

Merhaba arkadaşlar Aracı alırken necvox 9835 8' olan modeli taktırdım. acıkcası görüntü kalitesinden hic memnun kalmadım. formu okudum ama bu hakkında bir bilgiye raslayamadığım icin yeniden bir konu acma ihtiyacı duydum.

Ekran ile ilgili sorunua gelince.

1 güneşli havada neredeyse ekrandaki hic bir sey görünmüyor.

2- ekrandaki görüntü eski crd monitörlerden farksız. ( HD 800/600 görüntü diyor ama alakası yok)

3 geri görüş camerasındaki görüntü berbat ötesi.

diger marka ve modellerde durum nasıldır. necvoxu takan esse yetkilisi durumun normal ve bu şekilde olduğu söyledi. fakt eski aracımda navitech sistem takılıydı ve o kadar parlak bir ekranı vardıki kısarak kullanırdım bunda ise tam tersi.

Bir kac resim paylaşıyorum ve bu resimler bulutlu ve kapolı bir havada alınmıştır.

Ynt: Necvox ekran parlaklığı

ilk önce tanısma bölümünden kendinizi tanıtırsanız sorularınız içtenlikle cevaplarını bulacaktır
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

Dosyanın yükleneceği alan dolu. Lütfen daha küçük bir dosya deneyin ve/veya yöneticiler ile iletişime geçin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kdristnbl
        ilk önce tanısma bölümünden kendinizi tanıtırsanız sorularınız içtenlikle cevaplarını bulacaktır
        Tanıtıldı

Yorum

Yorum

Bu görüntünün sorunlu olmasının 2 sebebi var LCD panelin parlaklık yeterliliğini az olması ve ürünün yerleşim açısından kaynaklanıyor orjinal jihazlar ile aynı açıda değiller maalesef ve bununla ilgili bir çözüm zor olur diye düşünüyorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Kumandasında ayar yeri var .denedinizmi

1,4 turbo.sunroof, necvox navigasyon, beyaz (gitti güzelim cosmo)

Yorum

LCD panelin parlaklık yeterliliği fotoğraflarda görünüyor ve ana neden bu sanırım ve cihazın yerleşim pozisyonu zaten yanlış posizyona yapabilecek cok bir sey yok ama en azından paneli parlak baska markalar varmıdır acaba yoksa bunların hepsimi aynı

Yorum

Aynı cihazı bende kullanıyorum. Parlaklık açık kontras biraz kısık o şekilde biraz daha iyi oluyor. Cihazın duruş açısından dolayı görüntü hiç net değil ancak bir zaman o sonra alışıyorsunuz..

Yorum

İşleniyor...
                  X