Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia'ya Özel Alpine Ses Sistemi Kampanyası - Odak Dynamics

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia'ya Özel Alpine Ses Sistemi Kampanyası - Odak Dynamics

Insignia Sport Tourer' da oval Alpine hoparlörler nereye takılıyor? Ayrıca Subwoofer koymadan bas seviyesi hissedilir ölçüde artıyor mu?

Yorum

Merhaba;
      İki gün önce Ankara Emek de bulunan Odak Dynamics'e gitmek istedim ve gittim.Kapandığını gördüm
      Herkeze güvenemediğimden dolayı birtürlü ses sistemi yaptıramamıştım.Tam buldum derken kaybettim
      Daha önce insignia ile çalışmış işin ehli , söktüğünü kırmadan tekrar takabilen , parça arttırmayan bir yer var ise Ankaralı arkadşlardan yardım beklerim

İyi günler dilerim
      İnsignia 1.6T Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokhan006
        Merhaba;
        İki gün önce Ankara Emek de bulunan Odak Dynamics'e gitmek istedim ve gittim.Kapandığını gördüm
        Herkeze güvenemediğimden dolayı birtürlü ses sistemi yaptıramamıştım.Tam buldum derken kaybettim
        Daha önce insignia ile çalışmış işin ehli , söktüğünü kırmadan tekrar takabilen , parça arttırmayan bir yer var ise Ankaralı arkadşlardan yardım beklerim

İyi günler dilerim
        ben geçen hafta oval hoparlör taktırdım. güvendiğim birisi olmasaydı kesinlikle kestirip biçtirmezdim. daha önce de amfi ve kutu bası taktırmıştım. kutu bası iptal edip arakya 2 adet oval pioneer hoparlör taktırdım. şimdi gayet memnunum.

Yorum

[/quote]
          ben geçen hafta oval hoparlör taktırdım. güvendiğim birisi olmasaydı kesinlikle kestirip biçtirmezdim. daha önce de amfi ve kutu bası taktırmıştım. kutu bası iptal edip arakya 2 adet oval pioneer hoparlör taktırdım. şimdi gayet memnunum.
          [/quote]

bulusmaya gelecekmisiniz.bir inceleme firsatim olmasini isterim
          İnsignia 1.6T Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: gokhan006
            [/quote]

bulusmaya gelecekmisiniz.bir inceleme firsatim olmasini isterim
            [/quote]
            gelmek istiyorum ama işlerimden dolayı gelememe ihtimalim yüksek. arada kaçıp gelebilirsem tabiki yardımcı olurum.

Yorum

Merhaba, hocam bu Insigna'larin ses sistemi hakikaten cok kotu. I30'un bile ses sistemi daha güzel. 1100 lirayla çözülecek mi hocam bu sorun? Ya da kulakici kulaklıklar vardir bilmiyorum hic dinlediniz mi ortalama 75 lira verirsiniz; ama bozulduğunda başka bir kulaklık kullanılmayacak kadar iyidir. Baslar, tizler... Sarkida hic duymadiginiz enstrümanlari duyarsiniz ve gözlerinizi kapadiginizda kendinizi konserde hissedersiniz. Simdi sizin sisteminiz de böyle midir? Oyleyse biz de yaptiralim, taksit taksit oderiz

Yorum

İşleniyor...
              X