Duyuru

Collapse
No announcement yet.

DVD800

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• DVD800

arkadaslar dvd 800 ne gibi özellikler var film filan izliyebiliyormusun ona gore cdler hazırlıcamda yardımcı olursanız sevinirim ?

Ynt: DVD800

film izleyemezsin, dvd'ye mp3 çekip yaklaşık 1000 adet şarkıyı 1 cd'den dinleyebilirsin.
    ben sana demiştim dvd800'e para verme diye
    InsigniaTEAM

Yorum

eğer çok şarkıdan oluşan bir müzik cd si hazırlıcaksan klasörler halinde hazırlamanı tavsiye ederim çok daha pratik oluyor.

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Arkadaşlar herkese merhaba, dvd800 ün arkasında harici bir cihaz kullanmak üzere görüntü girişi varmıdır acaba? Alpine marka bi cihaz var eğer dvd800 de görüntü ve ses girişi varsa bu cihazdan bağlatmak istiyorum, daha da olmazsa bizim elektrpnikçi çocuklara söktürüp baktırcam... Abim 520 d aldı 2007 model, araca alpine dvd cihaz takmışlar... aracın ekranı orjinal duruyor ve tüm özelliklerini kullanıyor... istediği zaman menü tuşuna basılı tutup alpine cihazı açıyor ve istediği gibi dvd film mp4 izleyebiliyor... çok hoşuma gitti, eğer uyarsa ben de taktırmak istiyorum hem de aracın orjinal ekranını sökmeden...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Black
          Arkadaşlar herkese merhaba, dvd800 ün arkasında harici bir cihaz kullanmak üzere görüntü girişi varmıdır acaba? Alpine marka bi cihaz var eğer dvd800 de görüntü ve ses girişi varsa....
          Maalesef yok

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
          X