Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Motevo Araç içi Navigasyon Kullanan Varmı?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Motevo Araç içi Navigasyon Kullanan Varmı?

Arkadaşlar aracımı bugün Denizli Opel Servisine götürdüğümde navigasyonuda sorayım dedim. Bana MOTEVO marka taktıklarını söylediler 1700 TL. Bi ürünü araştırayım dedim çıktım. Sizlerin fikrini almak istedim. http://www.motevo.com.tr/opel_insignia.html ürünün sitesi . Bu marka nasıldır kullanan arkadaşlar varmı? Bu servislerin hepsi işine gelen ürünümü satıyolar, forumdaki hiç duymadım bu markanın ismini. Bilgisi olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

Ynt: Motevo Araç içi Navigasyon Kullanan Varmı?

Selamlar, kullanan olduğunu sanmıyorum. Genelde Flyaudio, Necvox ve Cyclone kullanıyor üyelerimiz. Benim aracımda Necvox var. Gayet memnunum cihazdan. Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Aydın Surtaş'ta takılmıştı.

Yorum

Servis dışındada taktırmak istemiyorum, bi sorun çıkarttığında bi muhattap bulurum en azından. Bende forumda hiç duymayınca erteledim,Nerden bulmuşlar motevoyu sanırım ucuz bi parti buldular,

Yorum

Aydın Surtaş yetkili servis. 2 saatlik mesafe

Yorum

ben kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum

slm murat yaşar. motevo için seninle özel konuşmak isterim özellikle denizlideki durumu için.kısaca uzak dur derim.
            necvox- cyclone tavsiye ederim.
            Nerden bulmuşlar motevoyu sanırım ucuz bi parti buldular, demişsin aynen doğru tespit.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozer2997
              slm murat yaşar. motevo için seninle özel konuşmak isterim özellikle denizlideki durumu için.kısaca uzak dur derim.
              necvox- cyclone tavsiye ederim.
              Nerden bulmuşlar motevoyu sanırım ucuz bi parti buldular, demişsin aynen doğru tespit.
              hoşgeldiniz, öncelikle kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz
              InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
              X