Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ankara'da multimedia cihaz araştırması yaptım!!

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ankara'da multimedia cihaz araştırması yaptım!!

arkadaşlar merhaba,aracımın üzerinde cdc400 modeli vardı,bunu görüntülü sisteme çevirmek için araştırmalar yapıyodum,bi akrabamızın çok yakın arkadaşı opis de çalıştığını öğrendim,hemen irtibata geçtim,görüştüm.2 modelin ön planda olduğunu söyledi bana
    1. flyaudio
    2. necvox

diğer markaları da sorma şansım oldu cyclone ve navimaster gibi,ama cyclone nun sıkıntılarından dolayı çok olaylar yaşadıklarını ve satış müdürünün gelerek sinirle cihazlarını parçaladıklarını ve para teslimi yapıp ankaradan çekildiklerini,navimasterın da sahte navigasyon yazılımı kullandığı için artık opis in takmadığını söyledi.

gelelim flyaudio ve necvox a

necvox konusunda firmanın kendini çok ilerlettiği ve şuanda piyasanın liderliğini aldığını söyledi,şuan opis de en çok takılan ürünün bu olduğunu ve en az sıkıntıyla bu aracın geldiğini söyledi.tip olarak birbirine çok benzeyen bu iki ürünü de gördüm,2si de cd yuvası olarak ön panelde.bu forum sitesinde bazı arkadaşların sıkıntısı olduğu konulardan bahsettim,parazit konusunun tamamen bittiğini söyledi,müzik açıkken navigasyon sesinin ayarlanması için bölüm bulunduğunu bizzat gösterdiler.açıkca söylemek gerekirse ben gittiğimde aklımda flayaudio vardı,ama necvoxun yeni ürünü beni biraz daha ona yaklaştırdı.dokunmatik ekrana gerek kalmadan kumanda ile gezme özellğide var necvoxun ve dokunmatik ekranı çok hassas,menü olarak da kullanışlı,flyaudio da güzel sistemlere sahip tabiki,görüntü ve navigasyon olarak hemen hemen aynı,necvoxun eski makineleri flyaudionun ses verişine göre geri durumdaymış ama bu son versiyonunda hemen hemen aynı durumda olduğunu söyleyebilirim.ince eleyip sık dokuyan bir insanım,alırsam en iyisi olsun isterim,inşallah bikir bakımından yardımcı olurum.

artılar-eksiler-karşılaştırma :

1-flayaudio da akşam olduğunda paneldeki 4lü flaşör ve kilit tuşlarının rengi gövde rengini tutmuyor,necvoxda birebir gövdeyle aynı renkte aynı durumda
    2-necvox sorun ve şikayet anlamında minimum düzeyde
    3-necvoxda tv özelliği var,flayaudioda istenirse ek ücret verilip takılabiliyor(100tl civarı)
    4-ikisinde de geri görüş kamerası fiyatın içinde

fiyat olarak işçilik dahil ikiside 1800tl civarında,henüz taktırmadım ama taktırırsam eğer görüşlerimi tekrar yazarım

Ynt: Ankara'da multimedia cihaz araştırması yaptım!!

bende taktırmayı düşünüyorum haberleşelim.. sayıyı arttırırsak indirim yaptırırız bende araştırıyorum hala.. navimaster da 9'' var ben biraz büyük olsun istiyorum + 3g ve internet var.. bi site vercem orayı bi incele istersen http://www.opelnavigasyon.com/ ben burdan bayağı inceledim ... sahibinden.comda daha bugün baktım 1000 tlye 12 taksitle var.. aslında istanbulda çok ucuz problem montajda sadece bilen biri olsa hiç sorun yok telefonum 0506 979 34 66 murat zorlu. görüşmek üzere..

Yorum

Bende düşünüyorum taktırmayı fiyat olarak 1200 civarı bişey olsa hemen taktırıcam hatta
      2012 Opel İnsignia 1.4 Turbo Edition Pannacotta Gri

Yorum

ya navimaster verdiğin sitede inceledim,çok hoş gerçekten ama navigasyon konusunda dediğim gibi işte malesef,opel servisi takmıyor haritaları sahte çıktı diye,içimde şüphe var yani o cihaza karşı,internet olayı gerçekten süper bir artı,servisteki tanıdığı aradım necvox da internete geçmiş yeni ürünlerde internetli gelebilir dedi.ama fiyat olarak 1200 civarı bulamayız ya,internetten hayatta almam zaten,yüksek düzeyde elektronik bir cihaz alıyoruz sonucta,her an bir sıkıntı çıkarabilir,garanti problemi olur onlarda,şahsen benim internetten alma gibi bir düşüncem yok

Yorum

İlk insigniamda fly vardı çok memnundum. O dönemde necvox da vardı ancak FLY daha ön plandaydı ve daha kaliteli idi. Şu anki aracıma necvox taktırdım epeyce çekinerek ama gayet memnunum. Yeni modellerinde 3G ve internet var ( Ne kadar kullanıyorsak o da ayrı bir konu). Hatta Necvoxun bazı modelleri android işletim sistemli olarak geliyor. Benim araca uygun olarak henüz olmadığını söylemişlerdi. 1 yıl sonra tüm cihazlarımız androidli olacak demişlerdi.
          Bence her ikisini de düşünebilirsiniz. Pişman etmez kanaatindeyim.
          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

ben necvox 9834 taktırdım gayet memnunum 1500 e
            ahmet

Yorum

ankarada olup taktıran yada taktırmak isteyen var mı..???

Yorum

dedımya ben ankarada necvox 9834 2 ay once 1500 e taktırdım
                ahmet

Yorum

Ben varim güya takili alcaktim 5 aydir takamadim biturlu
                  2014 b8 passat 1.6 tdi dsg highline navi&hayalet gosterge

Yorum

bende varım sayıyı arttırırsak fiyat düşer hadi bakalım ekliyorum o zaman isteyen güncelleyrek eklesin kendini..;

1- zorlu_06
                    2- omer0673

Yorum

A.er abi sen nerde taktin o fiyat baya uygun sikinti yok memnunsaniz dusunulebilir bide o model eskimi yenimi pek anlamiyorum 8" olanmi geri gorus tv herse dahilmi

Yorum

omer kardesım bu en son modelı gayet memnunum gerı goruş içınde 1500 a 6 taksıt yaptılar syranda srvısı var istersen aracı olurum adamlar gayet duzgun yapıyorlar onlardanda cok memmun kaldım
                        ahmet

Yorum

ha unuttum tv de içinde
                          ahmet

Yorum

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...2212961/detay/
                            şu linkteki navigasyon seti geri görüş kamerası dahil. ankarada montaj dahil 12 taksitle 1100 tl diyorlar ne diyorsunuz yaptıralım mı. tv anten hediyeleriymiş yani tv de var.. yorum bekliyorum sizlerden arkadaşlar..

Yorum

7" yaziyo bide ilan istanbulda ankarada nasil montaj yapilacak

Yorum

İşleniyor...
                              X