Duyuru

Collapse
No announcement yet.

blow off

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• blow off

arkadaslar blow off taktıran varmı ve bılgısı olan varsa paylasırsa sevınırım ...

Ynt: blow off

Şu ana kadar taktıran yok

Bir de kendinizi tanıtırmısınız.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

hakan yucel elegance edıtıon 1,6 turbo kullanıcısıyım ıstanbulda yım yas :35 forumda yenı sayılırım blow off lu araca rastlayamadım hakıkaten.. sorun mu cıkartıyor yoksa arac yenı dıye garantı bozulmasın dıyemı yaptırmıyor ınsanlar

Yorum

Alınmayın ama bu segmentte bir arac blow off yakışmaz. Çevrenizde kaç tane volvo'da veya Audi de bow gördünüz???

Yorum

sanırım mitsubishi coltlarda da aynı sorun vardı fakat bir şekilde hallettiler diye üstün körü biliyorum. Belki onda uygulanan çözüm insignia için de uygulanabilir.

Orjinal yazı sahibi: viperking
          Alınmayın ama bu segmentte bir arac blow off yakışmaz. Çevrenizde kaç tane volvo'da veya Audi de bow gördünüz???
          Bende yakışmayacağını düşünüyorum. Blow yerine turboyu korumak için turbo timer daha mantıklı olacaktır.

Yorum

turbo timer takan var mı arkadaşlar bence gerekli birşey? babam aracı hiç bekletmeden kapatıyor
            Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

ne oldu blow ısı
              Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
              ben taktırdım
              hks nin orjinal blowoff unu aldım çok güzel bir şekilde iyi bir intercoiler borusu aldım orjinali gibi kestim ortasına demir boruya kaynattırdığım blowoffu yerleştirdik çok güzel şekilde monte ettik ama gel gör ki araçtaki maf sensörü blowoffun kendi için çektiği basınctan dolayı az basınç algıladığı için beyne uyarı gönderiyor beyinde intercoiler görevini yerine getiremiyor diye turboyu kapatıyor yani 500 metre sonra ikinci cuflamanın arkasında din din din acil servis götürün yazısı ve motor gücü kısıtlanmıştır yazısı geliyor ekrana servise götürüp hatayı sildirince turbo tekrar aktif ancak blow üstünde ise 500 mt sonra tekrar aynı uyarı araç bir anda 115 lik elagance versiyona iniyor turbosuz bunun bi kaç formülü var araştırıyorum çözümünü bulursam paylaşırım arkadaşlar...
              benım hosuma gıtmıstı ankara bulusmasında farketmıstım
              http://www.hepsiburada.com/Liste/mon...ctid=otelf5670
              2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

slm arkadaşlar samsundan aranıza katılıyorum blue off konusunda performansı bir yana bırakıp sadece ses zevkini yaşamak istiyorsanız elektronik olarak takılıyor turboyu yada her hangi bir yeri sökmeden yapılabiliyor 1 saatlik bir işlemden sonra cuff cuff
                insignia 1.6T COSMO-SUNROOF-18 SPORT J-HD-LCD-TV-DVD-NAV-ELK BLOW OFF-LED

Yorum

Orjinal yazı sahibi: murti
                  slm arkadaşlar samsundan aranıza katılıyorum blue off konusunda performansı bir yana bırakıp sadece ses zevkini yaşamak istiyorsanız elektronik olarak takılıyor turboyu yada her hangi bir yeri sökmeden yapılabiliyor 1 saatlik bir işlemden sonra cuff cuff
                  Hoş Geldiniz Kendinizi tanıtırsanız seviniriz

Evet Elektirikliler var ama çok ciğ bir ses çıkarıyor genelde Tofaş gurubu kullanıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sensation
                    turbo timer takan var mı arkadaşlar bence gerekli birşey? babam aracı hiç bekletmeden kapatıyor
                    Erhanın arabasında var zaman ayarı var ayarladığın zamanda motoru kapatıyor ama söyle küçük bir sorun var aracın anahtarını alıp dışarı çıkıyorsun aracı kapatmak istiyorsun araç çalıştığı için kapatma emrini almıyor araç içinde değilde dışında beklemiş oluyorsun

Bu da bir tercih sonuçta.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
                      Orjinal yazı sahibi: Sensation
                      Erhanın arabasında var zaman ayarı var ayarladığın zamanda motoru kapatıyor ama söyle küçük bir sorun var aracın anahtarını alıp dışarı çıkıyorsun aracı kapatmak istiyorsun araç çalıştığı için kapatma emrini almıyor araç içinde değilde dışında beklemiş oluyorsun

Bu da bir tercih sonuçta.
                      yada mekanik kilit
                      InsigniaTEAM

Yorum

Ne yani böyle lüx bir araca para verip sonrada stop etmek için soğumasınımı beklicez ? Eskiden FORD BMC kamyonları görürdüm yarım saat rölantide çalışırdı.
                        Ben bunu hiç yapmadım ama durduktan sonra sürekli çıtırtılar geliyor sanırım egsoz aksamından emin değilim..
                        Bence çok saçma öyle bir şey olsadı bir ışık ibare olması gerekmezmiydi gösterge tablosunda ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Yakup
                          Ne yani böyle lüx bir araca para verip sonrada stop etmek için soğumasınımı beklicez ? Eskiden FORD BMC kamyonları görürdüm yarım saat rölantide çalışırdı.
                          Ben bunu hiç yapmadım ama durduktan sonra sürekli çıtırtılar geliyor sanırım egsoz aksamından emin değilim..
                          Bence çok saçma öyle bir şey olsadı bir ışık ibare olması gerekmezmiydi gösterge tablosunda ?
                          Onno usta gerek yok diyor yeni üretim araçlarda ama yararlı olur diyen de çok.
                          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

çıkan ses yeterli

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

cuff cuff sesim 10 numara orjinal ses debisiyle aynı diyebilirim 5 aydır kullanıyorum cuff sesini duyan arabalar hemen yol veriyor
                              insignia 1.6T COSMO-SUNROOF-18 SPORT J-HD-LCD-TV-DVD-NAV-ELK BLOW OFF-LED

Yorum

İşleniyor...
                              X